Ceturtdiena, 30. marts
Šodien sveicam: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
Laika ziņas: Sigulda 3°C vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Amatiermākslas kolektīvi

Siguldas novada amatiermākslas kolektīvu nodarbību laiki 2016./2017.gada sezonā (Kultūras centra rekonstrukcijas laikā)

Siguldas novada Kultūras centrā

Kolektīvs

Vadītājs, kontakttālrunis

Mēģinājumu diena, laiks

Jauktais koris „Atvars”

Jānis Baltiņš, tālr.29410439

Otrdiena, ceturtdiena no plkst.19.00 līdz 21.30, Siguldas Valsts ģimnāzijā

Jauktais koris „Spārni”

Līga Ādamsone, tālr.29218240

Pirmdiena, ceturtdiena no plkst.19.00 līdz 22.00, Siguldas slimnīcas administrācijas ēkas zālē, Lakstīgalas ielā 13.

Sieviešu koris „Teiksma”

Maija Feldmane, tālr.25973159

Pirmdiena no plkst.17.30 līdz 20.30, ceturtdiena no plkst.17.00 līdz 20.00, Siguldas novada domes Pakalpojumu centra ēkā, Raiņa ielā 3

Folkloras kopa „Senleja”

Anda Skuja, tālr.29142319

Otrdiena no plkst.19.00 līdz 21.30, piektdiena no plkst.19.00 līdz 20.30 (individuālas nodarbības), Siguldas novada domes Pakalpojumu centra ēkā, Raiņa ielā 3

Folkloras kopa „Senlejiņa”

Daiga Kļaviņa, tālr.29567722

Piektdiena no plkst.19.00 līdz 20.30, Siguldas novada domes Pakalpojumu centra ēkā, Raiņa ielā 3

Senioru koris „Gāle”

Ņina Kiršteina, tālr.29478592

Otrdiena no plkst.15.00 līdz 17.00, ceturtdiena no plkst.11.00 līdz 13.00, Siguldas slimnīcas administrācijas ēkas zālē, Lakstīgalas ielā 13.

Senioru deju kolektīvs „Sidrabdancis”

Dagnija Liepiņa, tālr.29410037

Otrdiena, ceturtdiena no plkst.20.00 līdz 22.00, Siguldas 1.pamatskolā.

Vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dūka”

Ieva Roķe, tālr.29467546

Pirmdiena no plkst.19.30 līdz 22.00, Mākslu skolā "Baltais flīģelis"
piektdiena no plkst.19.30 līdz 22.00, Siguldas Valsts ģimnāzijā

Senioru deju kopa „Sniegaroze”

Antra Zūkere, tālr.29230906

Otrdiena no plkst.17.00 līdz 19.30, Siguldas novada domes Pakalpojumu centra ēkā, Raiņa ielā 3

Siguldas Tautas teātris

Ārija Liepiņa-Stūrniece, tālr.22130149

Trešdiena, piektdiena no plkst.19.00 līdz 22.00, Siguldas slimnīcas administrācijas ēkas zālē, Lakstīgalas ielā 13.

Bigbends „Sigulda”

Pēteris Goldbergs, tālr.29136067

Trešdiena no plkst.19.00 līdz 22.00, Siguldas novada domes Pakalpojumu centra ēkā, Raiņa ielā 3

Senioru vokālais ansamblis „Melodija”

Inga Jansone, tālr.26511951

Ceturtdiena no plkst.14.30 līdz 16.30, nodarbību centrā "Namiņš", O.Kalpaka ielā 9.

Vīru vokālais ansamblis „Saltavots”

Ārija Aņņēna, tālr. 26014705

Ceturtdiena no plkst. 14.00 līdz 16.00, nodarbību centrā "Namiņš", O.Kalpaka ielā 9.

Tautas lietišķās mākslas studija „Sigulda”

Astrīda Freimane, tālr.29648965

Pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena no plkst.10.00 līdz 16.00, Siguldas novada domes Pakalpojumu centra ēkā, Raiņa ielā 3

Alīdas Lindes lietišķās mākslas studija

Alīda Linde, tālr.29104207

Trešdiena no plkst.18.00 līdz 21.00 un pēc vienošanās, biedrības „Siguldas alternatīvā izglītība” telpās Poruka ielā 11

Absolventu orķestris Andris Muižnieks, tālr.29163735 Trešdiena no plkst.19.00 līdz 21.00, sestdiena no plkst.10.00 līdz 12.00, Siguldas Valsts ģimnāzijā

 

Siguldas pagasta kultūras namā

Kolektīvs

Vadītājs, kontakttālrunis

Mēģinājumu diena, laiki

Jauktais koris „Sigulda”

Līga Vasiļjeva, tālr. 29649750

Otrdiena no plkst.19.00 līdz 21.30

Tautas lietišķās mākslas studija „Vīgrieze”

Linda Džeriņa-Riekstiņa, tālr.29807677

Pirmdiena no plkst.19.00 līdz 21.00,
katru otro sestdienu  no plkst. 9.00 līdz 11.00

Pūtēju orķestris

Gintis Kalniņš, tālr. 26333185

Ceturtdiena no plkst. 20.00 līdz 22.00

Jauniešu deju kolektīvs

„Vizbulīte”

Indra Ozoliņa, tālr.29482755

Otrdiena, ceturtdiena no plkst.19.00 līdz 22.00, Siguldas Valsts ģimnāzijā

Bērnu vokālā grupa „Zibsnis”

Atis Priedītis, tālr.26127364

Pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena, piektdiena no plkst. 15.30 līdz 17.00

Senioru deju kopa „Preilene”

Antra Zūkere, tālr.29230906

Trešdiena no plkst. 16.30 līdz 19.00

Pūtēju ansamblis „Sigulda”

Jānis Raslavs, tālr. 29173215

Trešdiena no plkst. 19.30 līdz 22.00

 

Allažu pagasta Tautas namā

Kolektīvs

Vadītājs, kontakttālrunis

Mēģinājumu diena, laiki

Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs „Ķimelītis”

Aelita Ziemele, tālr.26818926

Otrdiena, ceturtdiena no plkst.20.00 līdz 22.30

Jauniešu tautas deju kolektīvs „Ķimenīte”

Aelita Ziemele, tālr.26818926

Piektdiena no plkst.20.00 līdz 23.00,
Svētdiena no plkst.11.00 līdz 13.30

Sieviešu vokālais ansamblis „Liepavots”

Ņina Kiršteina, tālr.29478592

Trešdiena no plkst.19.00 līdz 21.00, Allažu pagasta pārvaldē

Amatierteātris „Aka”

Izolde Pētersone, tālr.28441040

Trešdiena no plkst.19.00 līdz 21.00

Bērnu un jauniešu folkloras kopa „Tiptaiņi”

Liena Vija Teterovska, tālr.26347184

Otrdiena no plkst.16.00 līdz 18.00

 

Mores pagasta Tautas namā

Kolektīvs

Vadītājs, kontakttālrunis

Mēģinājumu diena, laiki

Amatierteātris „Oga”

Ingūna Millere, tālr. 26457807

Piektdiena, sestdiena no plkst.19.00 līdz 21.00

Sieviešu vokālais ansamblis „Ceriņi’

Maija Ādamsone, tālr.20041080

Otrdiena no plkst.16.30 plkst. 18.30

 

Senioru deju kopa „Dāmītes”

Spodra Tutāne, tālr.29488372

Piektdiena no plkst.12.00 līdz 15.00

 

Pasākumi