Trešdiena, 13. novembris
Šodien sveicam: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija
Laika ziņas: Sigulda +10.1℃, D vējš 6.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Amatiermākslas kolektīvi

Ja vēlies saturīgi pavadīt brīvo laiku, iemācīties ko jaunu vai izkopt talantu, pievienojies – 2019./2020. gada sezonā Siguldas novadā dalībniekus gaidīs 30 amatiermākslas kolektīvi!

Pateicoties Siguldas novada pašvaldības atbalstam, dalība amatiermākslas kolektīvos ir bez maksas.

KULTŪRAS CENTRĀ „SIGULDAS DEVONS” (Pils iela 10, Siguldā)

Kolektīvs

Vadītājs, tālruņa numurs

Mēģinājumu diena un laiks

Jauktais koris “Atvars”

Jānis Baltiņš, 29410439

Pirmdienās, ceturtdienās plkst. 19.00–21.00

Jauktais koris “Spārni”

Līga Ādamsone, 29218240

Pirmdienās, ceturtdienās plkst. 19.00–22.00

Sieviešu koris “Teiksma”

Maija Feldmane, 25973159

Pirmdienās plkst. 17.30–20.30, ceturtdienās plkst. 17.30–20.30

Folkloras kopa “Senleja”

Anda Skuja, 29142319

Otrdienās plkst. 19.00–21.30, piektdienās plkst. 19.00–21.00 (individuālas nodarbības)

Senioru koris “Gāle”

Ņina Kiršteina, 29478592

Otrdienās, ceturtdienās plkst. 10.30–12.30

Senioru deju kolektīvs “Sidrabdancis”

Dagnija Liepiņa, 29410037

Pirmdienās, trešdienās plkst. 20.00–22.00

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dūka”

Ieva Roķe, 29467546

Pirmdienās plkst. 19.00-22.00, Siguldas pagasta kultūras namā, trešdienās plkst. 19.00–22.00

Senioru deju kopa “Sniegaroze”

Antra Zūkere, 29230906

Otrdienās plkst. 16.30–19.30

Siguldas Tautas teātris

Ārija Liepiņa-Stūrniece, 22130149

Ceturtdienās, piektdienās plkst. 19.00–22.00

Bigbends “Sigulda”

Vilnis Boitmanis, 29481723

Otrdienās plkst. 19.00–22.00

Senioru (sieviešu) vokālais ansamblis “Melodija”

Inga Jansone, 26511951

Trešdienās plkst. 14.00–16.00

Senioru (vīru) vokālais ansamblis “Saltavots”

Dace Bicāne, 26178977

Trešdienās plkst. 14.00–16.00

Tautas lietišķās mākslas studija “Sigulda”

Laila Šteinberga, 26589412

Otrdienās, ceturtdienās plkst. 10.00–16.00

Alīdas Lindes lietišķās mākslas studija

Alīda Linde, 29104207

Trešdienās plkst. 18.30–21.00 un pēc vienošanās biedrības „Siguldas alternatīvā izglītība” telpās

Absolventu orķestris

Andris Muižnieks, 29163735

Trešdienās plkst. 18.00–22.00, sestdienās plkst. 9.00–12.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā

Jauniešu deju kolektīvs “Vizbulīte”

Indra Ozoliņa, 29482755

Ceturtdienās plkst. 19.00–22.00

SIGULDAS PAGASTA KULTŪRAS NAMĀ (Zinātnes iela 7B, Siguldas pagastā)

Kolektīvs

Vadītājs, tālruņa numurs

Mēģinājumu diena un laiks

Tautas lietišķās mākslas studija “Vīgrieze”

Sandra Kanča, 29179952

Trešdienās plkst. 18.00–21.30, katru otro sestdienu plkst. 9.00–11.00

Pūtēju orķestris

Gintis Kalniņš, 26333185

Ceturtdienās plkst. 20.00–22.00

Bērnu vokālā grupa “Zibsnis”

Atis Priedītis, 26127364

Pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās plkst. 15.30–18.00

Senioru deju kopa “Preilene”

Antra Zūkere, 29230906

Trešdienās plkst. 16.30–19.00

Pūtēju ansamblis “Sigulda”

Jānis Raslavs, 29173215

Trešdienās plkst. 19.00–22.00

ALLAŽU PAGASTA TAUTAS NAMĀ („Tautas nams”, Allažu pagastā)

Kolektīvs

Vadītājs, tālruņa numurs

Mēģinājumu diena un laiks

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ķimelītis”

Aelita Ziemele, 26818926

Pirmdienās plkst. 20.00-22.00, ceturtdienās plkst. 20.00–23.00

Senioru deju kolektīvs

Aelita Ziemele, 26818926

Piektdienās plkst. 19.00–22.00, svētdienās plkst. 11.00–13.00

Sieviešu vokālais ansamblis “Liepavots”

Ņina Kiršteina, 29478592

Trešdienās plkst. 19.00–21.30

Amatierteātris “Aka”

Aiva Grundmane, 2916986

Otrdienās, ceturtdienās plkst. 18.00–20.00

Bērnu un jauniešu folkloras kopa “Tiptaiņi”

Liena Vija Teterovska, 26347184

Piektdienās plkst. 17.00–19.00

MORES PAGASTA TAUTAS NAMĀ (Siguldas iela 13, Morē)

Kolektīvs

Vadītājs, tālruņa numurs

Mēģinājumu diena un laiks

Amatierteātris “Oga”

Lauma Vītola, 26556874

Piektdienās plkst. 20.00–22.00

Sieviešu vokālais ansamblis “Ceriņi’

Maija Ādamsone, 20041080

Ceturtdienās plkst. 18.00–20.00

Senioru deju kopa “Dāmītes”

Anna Brēmane, 29446190

Sestdienās plkst. 9.00–12.00

 

Pasākumi