×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasma, Rasa, Maira
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Būvniecības informācija

Ar pašvaldības būvniecības informāciju var iepazīties informatīvajā vietnē bis.gov.lv.

Būvniecības valsts kontroles birojs informē, ka no 2020. gada 1. janvāra būvniecības process Latvijā kļuvis pilnībā digitāls. Ikvienam, kas vēlas kaut ko pārbūvēt vai būvēt no jauna, būvniecības procesa dokumentāciju jāveic Būvniecības informācijas sistēmā.
Būvniecības informācijas sistēmas lietotāja rokasgrāmata, videopamācības un cita papildu informācija pieejama šeit.

Ja būvniecības ieceres dokumentu iesniegšana notiks bez sertificēta būvspeciālista dalības, Siguldas novada iedzīvotāji par sev interesējošiem jautājumiem aicināti sazināties ar Būvniecības kontroles nodaļas speciālistiem, rakstot uz e-pasta adresi buvvalde@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67800956. Tāpat Siguldas novada Būvvalde sniedz konsultācijas par Būvniecības informācijas sistēmas lietošanu, un Būvvaldē pieejama darba vieta apmeklētājiem, kuri Būvniecības informācijas sistēmā var iesniegt nepieciešamos dokumentus.

Pasākumi