×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Būvniecības informācija

Ar pašvaldības būvniecības informāciju var iepazīties informatīvajā vietnē bis.gov.lv.

Būvniecības valsts kontroles birojs informē, ka no 2020. gada 1. janvāra būvniecības process Latvijā kļuvis pilnībā digitāls. Ikvienam, kas vēlas kaut ko pārbūvēt vai būvēt no jauna, būvniecības procesa dokumentāciju jāveic Būvniecības informācijas sistēmā.
Būvniecības informācijas sistēmas lietotāja rokasgrāmata, videopamācības un cita papildu informācija pieejama šeit.

Ja būvniecības ieceres dokumentu iesniegšana notiks bez sertificēta būvspeciālista dalības, Siguldas novada iedzīvotāji par sev interesējošiem jautājumiem aicināti sazināties ar Būvniecības kontroles nodaļas speciālistiem, rakstot uz e-pasta adresi buvvalde@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67800956. Tāpat Siguldas novada Būvvalde sniedz konsultācijas par Būvniecības informācijas sistēmas lietošanu, un Būvvaldē pieejama darba vieta apmeklētājiem, kuri Būvniecības informācijas sistēmā var iesniegt nepieciešamos dokumentus.

Pasākumi