×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Turaidas muzejrezervāts

Turaidas muzejrezervāts

Adrese: Turaidas iela 10, Siguldas novads, Sigulda LV-2150

Tālrunis: 67971402, 67972376, fakss 67973628,


Īpaši aizsargājamā kultūras pieminekļa – Turaidas muzejrezervāta ekspozīcijas stāsta par tūkstošgadē uzkrāto reģiona un Turaidas vēsturiskā centra dabas un kultūras mantojumu Eiropas notikumu kontekstā. Kultūrvēsturiskais mantojums, ko saglabā, pēta un popularizē muzejrezervāts, šajā vietā veidojies no 11. gadsimta. Par to vēsta 39 senās ēkas un būves 43,63 hektāru plašajā teritorijā un vairāk nekā 40 ekspozīcijas ēkās un brīvdabā. Muzejrezervāts piedāvā pārskata un tematiskās ekskursijas latviešu, angļu, krievu un vācu valodā, kuru laikā kopā ar gidu var iepazīt Tautasdziesmu parku, viduslaiku pili, baznīcu, muižas saimnieciskās apbūves centru, lībiešu kultūras mantojumu un dabas takas. Vēsturi interaktīvi izzināt var, piedaloties izglītojošajās programmās, kas veidotas dažāda vecuma grupām. Muižas smēdē strādā kalējs, kurš piedāvā izkalt laimes pakavu vai monētiņas, un stallī iekārtota mākslinieka darbnīca, kurā, iepriekš piesakoties, var vērot smilšu mākslas izrādes.

Turaidas muzejrezervāta ieejas biļešu cenas un citi maksas pakalpojumi

 Papildu informācija par pasākumiem Turaidas muzejrezervātā (skatīt šeit)

Pasākumi