Piektdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +16.1℃, DA vējš 1.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Mores pamatskolas pirmsskolas grupa

Mores pamatskolas pirmsskolas grupa

Adrese: Siguldas iela 15, More, Siguldas novads, LV – 2170
Tālrunis 64741217
e-pasts: mores.skola@sigulda.lv

Direktore: Tīna Blūma
e-pasts: tina.bluma@sigulda.lv
Tālrunis 26153596

Mores pamatskola piedāvā apgūt obligāto pirmsskolas (pieci – seši gadi) izglītības programmu vispārējā izglītībā un speciālajā izglītībā, šādās licencētās un akreditētās izglītības programmās:

  • vispārējās pirmsskolas izglītības programma, programmas kods 01011111;
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem, programmas kods 01015811;
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem, programmas kods 01015911.

Skolā tiek realizēta viena vispārējās izglītības pirmsskolas grupiņa piecus un sešus gadus veciem bērniem, kurā tiek integrēti līdz trīs speciālās pirmsskolas izglītības bērni.

Skolā tiek nodrošināta individuāla pieeja katram bērnam. Mazais bērnu skaits (līdz 15) grupiņā ļauj izmantot dažādas metodes un organizēt nodarbības ārā svaigā gaisā. Pirmsskolas grupiņa aktīvi iesaistās skolas ārpusstundu pasākumos un skolas ikdienā, nodrošinot bērniem vieglāku adaptāciju, pārejot mācīties uz 1.klasi. Skolā ir profesionāli pedagogi un atbalsta personāls (psihologs, sociālais pedagogs, speciālais pedagogs, logopēds), uz malkas krāsns pašu gatavotas maltītes. Pie skolas ēkas ir labiekārtots rotaļu laukums.

Nokļūšanai uz skolu Siguldas novada pašvaldība nodrošina skolas autobusu, kas saskaņots ar mācību procesu maršrutos More–Sigulda–More un More–Nītaure–More. Autobusi kursē no rīta un pēc nodarbībām plkst.14.00 un plkst.16.15, autobusā par bērnu drošību un labsajūtu rūpējas autobusa pavadonis.

Visiem interesentiem iespējams apmeklēt un iepazīties ar skolu, iepriekš piesakot savu vizīti.

Pasākumi