×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda -0.1℃, DR vējš 4.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Mores pamatskolas pirmsskolas grupa

Mores pamatskolas pirmsskolas grupa

Adrese: Siguldas iela 15, More, Siguldas novads, LV-2170
Tālrunis: 64741217
E-pasts: mores.skola@sigulda.lv

Direktore –​ Tīna Blūma

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Tīna Blūma

Direktore

26153596

tina.bluma@sigulda.lv

Kristīne Grāvīte

Direktores vietniece izglītības jomā

29230429

kristine.gravite@sigulda.lv

Egita Skrūzkalne Direktores vietniece audzināšanas jomā 24337370 egita.skruzkalne@sigulda.lv
Kalvis Grīnbergs Direktores vietnieks saimnieciski administratīvajā jomā 64147210 kalvis.grinbergs@sigulda.lv
Dagnija Kļaviņa Māsa bērnu aprūpē 26033906  

Mores pamatskola ir akreditēta un licencēta izglītības iestāde. Akreditācijas eksperti kā augstākos novērtējumus snieguši skolai kritērijos “Atbalsts izglītojamiem personības veidošanā”, “Iestādes vadības darbs un personāla pārvaldība” un “Iestādes sadarbība ar citām institūcijām”.

Mores pamatskola piedāvā apgūt obligāto pirmsskolas izglītības programmu, sākot no 1,5 gadu vecuma, vispārējā izglītībā un speciālajā izglītībā šādās licencētās un akreditētās izglītības programmās:

  • vispārējās pirmsskolas izglītības programma, programmas kods 01011111;
  • speciālā pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar jauktiem attīstības traucējumiem kods 01015611;
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem, programmas kods 01015811;
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem, programmas kods 01015911.

Skolā nodrošina pirmsskolas izglītības programmas apguvi trīs jaukta vecuma grupiņās 1,5–3 gadus, 4 gadus un 5–6 gadus veciem bērniem. Pirmsskolas grupiņu darba laiks ir no plkst. 7.00 līdz plkst. 18.00.
Skolā tiek nodrošināta individuāla pieeja katram bērnam. Mazais bērnu skaits grupiņā, līdz 15 bērniem grupiņā, ļauj izmantot dažādas metodes un organizēt nodarbības ārā svaigā gaisā. Pirmsskolas grupiņas aktīvi iesaistās skolas ārpusstundu pasākumos un skolas ikdienā, nodrošinot bērniem vieglāku adaptāciju, pārejot mācīties uz 1. klasi. Skolā ir profesionāli pedagogi un atbalsta personāls (psihologs, sociālais pedagogs, logopēds), skolā uz vietas tiek gatavots ēdiens. Pie skolas ēkas ir labiekārtots rotaļu laukums. Skolā valda tolerance, iecietība un sapratne.

Nokļūšanai uz skolu AS “CATA” nodrošina autobusu reisus – Nr.5087 “Sigulda–More–Jūdaži–Sigulda–More” un Nr.5610 “Nītaure–More–Ķēči–Nītaure”. Papildu informācija par bezmaksas autobusu maršrutiem pieejama šeit. Autobusā tiek nodrošināts skolas darbinieks – autobusa pavadonis, kas pieskata bērnu.

Informācija par skolas jaunākajām aktualitātēm atrodama sociālo tīklu vietnē Facebook.

Visiem interesentiem iespējams apmeklēt un iepazīties ar skolu, iepriekš piesakot savu vizīti.

Pasākumi