Otrdiena, 20. augusts
Šodien sveicam: Bernhards, Boriss, Rojs
Laika ziņas: Sigulda +23.7℃, R vējš 3.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Mores pamatskolas pirmsskolas grupa

Mores pamatskolas pirmsskolas grupa

Adrese: Siguldas iela 15, More, Siguldas novads, LV – 2170
Tālrunis 64741217
e-pasts: mores.skola@sigulda.lv

Direktore: Tīna Blūma
e-pasts: tina.bluma@sigulda.lv
Tālrunis 26153596

Mores pamatskola piedāvā apgūt obligāto pirmsskolas (pieci – seši gadi) izglītības programmu vispārējā izglītībā un speciālajā izglītībā, šādās licencētās un akreditētās izglītības programmās:

  • vispārējās pirmsskolas izglītības programma, programmas kods 01011111;
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem, programmas kods 01015811;
  • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamajiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem, programmas kods 01015911.

Skolā tiek realizēta viena vispārējās izglītības pirmsskolas grupiņa piecus un sešus gadus veciem bērniem, kurā tiek integrēti līdz trīs speciālās pirmsskolas izglītības bērni.

Skolā tiek nodrošināta individuāla pieeja katram bērnam. Mazais bērnu skaits (līdz 15) grupiņā ļauj izmantot dažādas metodes un organizēt nodarbības ārā svaigā gaisā. Pirmsskolas grupiņa aktīvi iesaistās skolas ārpusstundu pasākumos un skolas ikdienā, nodrošinot bērniem vieglāku adaptāciju, pārejot mācīties uz 1.klasi. Skolā ir profesionāli pedagogi un atbalsta personāls (psihologs, sociālais pedagogs, speciālais pedagogs, logopēds), uz malkas krāsns pašu gatavotas maltītes. Pie skolas ēkas ir labiekārtots rotaļu laukums.

Nokļūšanai uz skolu AS „CATA” nodrošina autobusu reisus, kas saskaņoti ar mācību procesu – Nr.5087 „Sigulda–More–Jūdaži–Sigulda–More” un Nr.5610 „Nītaure–More–Ķēči–Nītaure”. Papildu informācija par bezmaksas autobusu maršrutiem pieejama šeit.

Visiem interesentiem iespējams apmeklēt un iepazīties ar skolu, iepriekš piesakot savu vizīti.

Pasākumi