×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 27. marts
Šodien sveicam: Gustavs, Gusts, Tālrīts
Laika ziņas: Sigulda +4.5℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Iepirkumi

Pircēja profils ir internetā publiski pieejama pasūtītāja vietne valsts elektroniskās informācijas sistēmā piedāvājumu un pieteikumu saņemšanai (EIS), kurā pasūtītājs ievieto informāciju par turpmākajiem uzaicinājumiem iesniegt piedāvājumus, par plānotajiem iepirkumiem, noslēgtajiem līgumiem, pārtrauktajām procedūrām, kā arī citu normatīvajos aktos noteiktu ar iepirkumiem saistītu informāciju (PIL 1.panta 23.punkts).

Siguldas novada pašvaldība informē, ka saskaņā ar Publisko iepirkumu likumu visas iepirkumu procedūras tiek izsludinātas, kā arī lēmumi un līgumi par iepirkumu procedūras rezultātiem tiek ievietoti Elektrisko iepirkumu sistēmā (EIS, https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/1356).

Pamatojoties uz Publisko iepirkumu likumu (01.03.2017.), Siguldas novada pašvaldības informatīvajā interneta vietnē www.sigulda.lv līdz 01.10.2019. tika ievietota šāda informācija:

► sadaļā “Būvdarbu iepirkumi” tiek ievietota informācija par līgumiem, kuru paredzamā līgumcena ir no 20 000 līdz 170 000 eiro (bez PVN);

► sadaļās “Pakalpojumu iepirkumi” un “Iepirkumi par preču iegādi” tiek ievietota informācija par līgumiem, kuru paredzamā līgumcena ir no 10 000 līdz 42 000 eiro (bez PVN);

► sadaļā “Citi iepirkumi” tiek ievietota informācija par līgumiem, kuri noslēgti pamatojoties uz Publisko iepirkumu likuma 10.pantu, (PIL 2.pielikumā minētie pakalpojumi), Publisko iepirkumu likuma 9. panta divdesmit pirmo daļu;

► sadaļā “Atklāti konkursi” tiek ievietota informācija par iepirkuma procedūrām – būvdarbu, preču iegādes un pakalpojumu atklātajiem konkursiem;

► sadaļā “Metu konkursi” tiek ievietota informācija par Metu konkursiem.

 
Pieejama informācija arī par Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumiem
 

Datu pārzinis ir Siguldas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr. 90000048152, juridiskā adrese: Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, kas veic personas datu apstrādi publisko iepirkumu veikšanas nolūkam.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā Pašvaldība / Privātuma politika, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

 

Pasākumi