Sestdiena, 25. februāris
Šodien sveicam: Alma, Annemarija
Laika ziņas: Sigulda -4°C vējš 4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Komisijas

Administratīvā komisija

  • Elizabete Liepiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Aldis Vecvanags
  • Gunta Mūrmane
  • Rita Balode
  • Alla Ādamsone

Iepirkumu komisija

  • Jeļena Zarandija – komisijas priekšsēdētāja
  • Dace Matuseviča
  • Rudīte Bete
  • Inga Zālīte
  • Anita Strautmane

Būvvalde

  • Maija Geidāne - komisijas priekšsēdētāja
  • Rudīte Bete
  • Andris Lauskis

Dzīvokļu komisija - pieņem pirmdienās un ceturtdienās plkst. 10.00 – 13.00 Zinātnes ielā 7, 208.kab.

  • Natālija Balode – komisijas priekšsēdētāja
  • Kristīne Freiberga
  • Māris Kligins
  • Vija Vāvere
  • Ruta Leišavniece

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

  • Dagnija Liepiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Ēriks Čoders
  • Anita Viškere

Lauksaimniecības zemju darījumu uzraudzības komisija

  • Ineta Eriksone – komisijas priekšsēdētāja
  • Jānis Zilvers
  • Aldis Vecvanags
  • Ineta Eriksone
  • Ilze Lūkina
  • Vija Vāvere
  • Gunta Mūrmane

Koncesiju uzraudzības komisija

  • Jeļena Zarandija – komisijas priekšsēdētāja
  • Inese Zīle
  • Inga Bērziņa
  • Andris Akermanis
  • Laura Līne

Pašvaldības īpašumu atsavināšanas un izsoles komisija

  • Juris Ivars Čivčs – komisijas priekšsēdētājs
  • Natālija Balode
  • Māris Kligins
  • Jeļena Oglobļina
  • Gunta Mūrmane

Siltumapgādes jautājumu komisija

  • Aldis Vecvanags
  • Elīna Adlere
  • Jānis Strazdiņš

Zemes un denacionalizācijas komisija

  • Gunta Mūrmane – komisijas priekšsēdētāja (apmeklētāju pieņemšanas laiks: pirmdienās no plkst.8.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 18.00)
  • Maija Geidāne
  • Anita Viškere
  • Jānis Zilvers

Apstādījumu aizsardzības komisija

  • Aira Balde
  • Maija Geidāne
  • Ēriks Andžāns

Publisko izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija

  • Līga Sausiņa - komisijas priekšsēdētāja
  • Karīna Putniņa
  • Dace Pleša
  • Kristīne Baltiņa
  • Laura Skrodele
  • Iveta Ārgale

Simbolikas komisija

  • Laura Skrodele – komisijas priekšsēdētāja
  • Diāna Vītola
  • Aldis Vecvanags
  • Liene Jurkāne

Vēlēšanu komisija

  • Tatjana Krūmiņa
  • Dagnija Liepiņa – sekretāre
  • Inese Pliena
  • Anna Čivča
  • Zenta Bite
  • Kristīne Bērze
  • Madara Zeltiņa

Avārijas ēku (būvju) apsekošanas komisija

  • Rudīte Bete – komisijas priekšsēdētāja
  • Arnis Rietums
  • Aldis Vecvanags
  • Kristīne Baltiņa
  • Anita Viškere

Siguldas pilsētvides un ainavu valde

  • Uģis Mitrevics
  • Rudīte Bete
  • Maija Geidāne
  • Zane Gatere
  • Dita Laure
  • Anita Viškere
  • Jeļena Zarandija
  • Laura Skrodele
  • Inga Zālīte
  • Kristīne Baltiņa
  • Aldis Vecvanags
  • Arnis Rietums
  • Iveta Ārgale

Medību koordinācijas komisija

  • Aivars Jakobsons – komisijas priekšsēdētājs
  • Gatis Cacurs
  • Aigars Dābols
  • Haralds Barviks
  • Linards Ligeris
  • Modris Kalvāns
     
Apbalvojumu komisija
  • Jeļena Zarandija
  • Maija Bruģe
  • Zanda Abzalone
  • Kristīne Freiberga
  • Diāna Vītola
  • Laura Skrodele
  • Inga Zālīte
  • Madara Zeltiņa
  • Ineta Eriksone

Invazīvo augu sugu izplatības ierobežošanas ekspertu grupa

  • Ineta Eriksone – komisijas priekšsēdētāja
  • Dita Laure
  • Aivars Jakobsons
  • Vija Vāvere
  • Irina Petroveca
  • Lilija Stepanova

Kultūras projektu finansēšanas konkursa vērtēšanas komisija

  • Līga Sausiņa - komisijas priekšsēdētāja
  • Iveta Ārgale
  • Inga Krišāne
  • Jolanta Bimbere
  • Ināra Paegle

Siguldas novada festivālu mērķprogrammas līdzfinansēšanas konkursa komisija

  • Līga Sausiņa - komisijas priekšsēdētāja
  • Iveta Ārgale
  • Jolanta Bimbere
  • Dace Pleša
  • Zinaīda Mūrniece
  • Laura Skrodele
  • Inga Zālīte

Pedagoģiski medicīniskā komisija

  • Vineta Laizāne (psihologs) – komisijas priekšsēdētāja
  • Baiba Martinsone (klīniskais psihologs);
  • Vita Brivka (logopēds);
  • Kristīne Karnīte (speciālais pedagogs);
  • Santa Ancāne (psihiatrs).


Civilās aizsardzības komisija
Uģis Mitrevics, komisijas priekšsēdētājs, Siguldas novada Domes priekšsēdētājs, e-pasts ugis.mitrevics@sigulda.lv;
Aivars Jakobsons, komisijas sekretārs, Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes Vides, darba un civilās aizsardzības galvenais speciālists, e-pasts aivars.jakobsons@sigulda.lv;
Kristaps Kolbergs, komisijas priekšsēdētāja vietnieks, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas daļas komandiera pienākumu izpildītājs, e-pasts kristaps.kolbergs@vugd.gov.lv;
Jānis Zilvers, Siguldas novada Domes priekšsēdētāja vietnieks, e-pasts janis.ilvers@sigulda.lv;
Andris Vīgants, Rīgas galvenās Policijas pārvaldes Siguldas iecirkņa priekšnieks, e-pasts andris.vigants@sigulda.vp.gov.lv;
Valdis Siļķe, SIA „Siguldas slimnīca” valdes priekšsēdētājs, e-pasts slimnica@apollo.lv;
Indulis Andžāns, AS „Latvijas gāze” Siguldas iecirkņa meistars, e-pasts info@lg.lv;
Imants Lārmanis, VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” struktūrvienības „Rīgas ceļu rajons” Siguldas iecirkņa priekšnieks, e-pasts imants.larmanis@lau.lv;
Jānis Libkovskis, AS „Siguldas būvmeistars” valdes priekšsēdētājs, e-pasts janis_l@buvmeistars.lv;
Mārtiņš Zīverts, Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģiona administrācijas direktora vietnieks, e-pasts martins.ziverts@daba.gov.lv;
Anna Jurkāne, VA „Īpaši aizsargājamā kultūras pieminekļa „Turaidas muzejrezervāts”” direktore, e-pasts turaida.muzejs@apollo.lv;
Jānis Kurkulītis, AS „Sadales tīkls” Centrālā reģiona Juglas nodaļas vadītājs, e-pasts janis.kurkulitis@latvenergo.lv, (Mārtiņš Vanags, Siguldas nodaļas pārstāvis);
Kārlis Sproģis, AS „Sadales tīkls” Centrālā reģiona ekspluatācijas daļas vadītājs, e-pasts karlis.sprogis@latvenergo.lv;
Oksana Careva, SIA „Wesemann-Sigulda” valdes locekle e-pasts oksana.careva@wesemann.lv;
Modris Guķis, SIA „Saltavots” ražošanas bāzes vadītājs, e-pasts razosana.saltavots@apollo.lv;
Kristīne Baltiņa, Siguldas novada Pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītāja e-pasts kristine.baltina@sigulda.lv;
Dainis Dukurs, SIA „Bobsleja un kamaniņu trase” valdes priekšsēdētājs, e-pasts bobtrase@lis.lv;
Aldis Ermansons, Siguldas novada pašvaldības Īpašumu nodaļas būvinženieris, e-pasts aldis.ermansons@sigulda.lv;
Marina Eglīte, “VAS “Latvijas dzelzceļš” Rīgas eksplotācijas iecirkņa Siguldas stacijas priekšniece, e-pasts marina.eglite@ldz.lv;
Vilmārs Katkovskis, AS „Latvijas Valsts meži” Rietumvidzemes mežsaimniecības izpilddirektors, e-pasts v.katkovskis@lvm.lv;
Andris Šumskihs, LR Zemessardzes 19.nodrošinājuma bataljona Operatīvās nodaļas 2.klases speciālists, kaprālis, e-pasts andris.sumskihs@mil.lv.
Diāna Vītola, Siguldas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja, e-pasts prese@sigulda.lv.

Pasākumi