Ceturtdiena, 26. novembris
Šodien sveicam: Konrāds, Sebastians
Laika ziņas: Sigulda +5.1℃, DR vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Komisijas

Administratīvā komisija

  • Santa Morovska – komisijas priekšsēdētāja
  • Alla Ādamsone
  • Aldis Vecvanags
  • Gunta Mūrmane
  • Rita Balode
  • Madara Skrastiņa


Iepirkuma komisija

  • Inga Zālīte – komisijas priekšsēdētāja
  • Rudīte Bete
  • Anita Strautmane
  • Signe Pavasare
  • Līga Landsberga
  • Andis Ozoliņš


Būvvalde

  • Rudīte Bete – komisijas priekšsēdētāja
  • Ivo Kalvelis
  • Andris Lauskis
  • Zane Gatere
  • Zaiga Jēkabsone


Dzīvokļu komisija – pieņem pirmdienās un ceturtdienās plkst.10.00–13.00 Zinātnes ielā 7, 306.kab.

  • Revita Jakupāne – komisijas priekšsēdētāja
  • Kristīne Freiberga
  • Vija Vāvere
  • Dagnija Liepiņa
  • Inese Lazdāne


Dzīvojamo māju privatizācijas komisija

  • Dagnija Liepiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Revita Jakupāne
  • Vija Vāvere
  • Gunta Mūrmane
  • Aldis Vecvanags


Lauksaimniecības zemju darījumu uzraudzības komisija

  • Ineta Eriksone – komisijas priekšsēdētāja
  • Jānis Zilvers
  • Inese Lazdāne
  • Revita Jakupāne
  • Ilze Lūkina
  • Vija Vāvere
  • Gunta Mūrmane


Koncesiju uzraudzības komisija

  • Jeļena Zarandija – komisijas priekšsēdētāja
  • Inta Lipovska
  • Andris Akermanis
  • Laura Līne
  • Ingrīda Kantiķe


Pašvaldības īpašuma atsavināšanas un izsoles komisija

  • Gunta Mūrmane – komisijas priekšsēdētāja
  • Jeļena Oglobļina
  • Līga Landsberga
  • Laura Akmentiņa
  • Tatjana Krūmiņa
  • Anna Kalniņa


Siltumapgādes jautājumu komisija

  • Aldis Vecvanags
  • Līga Proškina
  • Jānis Strazdiņš


Apstādījumu aizsardzības komisija

  • Zane Gatere
  • Aira Balde
  • Normunds Dzenis


Publisko izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Zanda Abzalone
  • Dace Pleša
  • Jolanta Borīte
  • Austra Priļepiševa
  • Kristaps Freimanis
  • Inga Zālīte


Simbolikas komisija

  • Dace Preisa – komisijas priekšsēdētājs
  • Inese Lazdāne
  • Sindija Brikmane


Vēlēšanu komisija

  • Tatjana Krūmiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Madara Skrastiņa – komisijas sekretāre 
  • Dagnija Liepiņa
  • Zenta Bite
  • Kristīne Bērze
  • Anna Kalniņa
  • Zane Reizniece


Avārijas ēku (būvju) apsekošanas komisija

  • Rudīte Bete – komisijas priekšsēdētāja
  • Ivo Kalvelis
  • Kristaps Freimanis
  • Revita Jakupāne
  • Madara Skrastiņa
  • Kristīne Bērze


Siguldas pilsētvides un ainavu valde

  • Uģis Mitrevics – valdes priekšsēdētājs
  • Līga Sausiņa
  • Rudīte Bete
  • Zane Gatere
  • Dita Laure
  • Jeļena Zarandija
  • Inga Zālīte
  • Tatjana Krūmiņa
  • Zaiga Jēkabsone
  • Māris Riekstiņš
  • Andis Ozoliņš


Medību koordinācijas komisija

  • Andis Ozoliņš – komisijas priekšsēdētājs
  • Jānis Lūsis
  • Aigars Dābols
  • Leons Kalniņš
  • Linards Ligeris
  • Modris Kalvāns
  • Guntars Kampernovs


Apbalvojumu komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētājs
  • Anna Kalniņa – komisijas sekretārs
  • Sandra Tukiša
  • Zanda Abzalone
  • Madara Skrastiņa
  • Kristīne Freiberga
  • Siguldas novada Kultūras centra direktors
  • Pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītājs


Invazīvo augu sugu izplatības ierobežošanas ekspertu grupa

  • Ineta Eriksone – komisijas priekšsēdētāja
  • Maija Kovāča
  • Dita Laure
  • Vija Vāvere
  • Zenta Bite
  • Lilija Stepanova

 

Pedagoģiski medicīniskā komisija

  • Kristīne Karnīte (speciālais pedagogs) – komisijas priekšsēdētāja
  • Baiba Martinsone (klīniskais psihologs)
  • Vita Brivka (logopēds)
  • Ineta Kalniņa (speciālais pedagogs)
  • Ilze Silanža (pediatrs)


Nacionālās pretošanās kustības dalībnieku iesniegumu izskatīšanas komisija

  • Jeļena Zarandija – komisijas priekšsēdētāja
  • Ingrīda Mežecka – komisijas priekšsēdētāja vietniece, komisijas sekretāre
  • Austra Priļepiševa
  • Juris Ivars Čivčs


Siguldas novada kultūras un sabiedrībai nozīmīgu projektu finansēšanas konkursa komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Jolanta Borīte
  • Arisa Pastuhova
  • Jolanta Bimbere
  • Zanda Dūdiņa-Sproģe
  • Ilze Jakubovska


Kultūras programmu izvērtēšanas un maksas pasākumu biļešu cenu noteikšanas komisija

  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Jolanta Borīte
  • Dace Preisa
  • Ilze Jakubovska
  • Arisa Pastuhova
  • Ilze Rokpelne
  • Zanda Dūdiņa-Spoģe

 

Siguldas novada pašvaldības Izglītības iestāžu telpu iznomāšanas komisija
  • Līga Sausiņa – komisijas priekšsēdētāja
  • Sandra Tukiša
  • Zanda Abzalone
  • Aivars Fridrihsons
  • Sandra Ķirule


Civilās aizsardzības komisija

  • Uģis Mitrevics – komisijas priekšsēdētājs (vietnieki – Uldis Millers, Aivars Nalivaiko, Linards Kumskis, Solvita Strausa, Zigurds Blaus, Guntis Liepiņš)
  • Vēsma Namiķe
  • Artūrs Atlavins
  • Indulis Andžāns
  • Vjačeslavs Ņikiforovs
  • Kārlis Spoģis
  • Māris Migla
  • Mareks Samohvalovs (prombūtnes laikā – Liena Eiduka)
  • Marina Eglīte (prombūtnes laikā – Olga Hačkova)
  • Jānis Lūsis
  • Zahars Vorobjovs


Atbalsta uzņēmējdarbībai piešķiršanas komisija

  • Dace Matuseviča – komisijas priekšsēdētāja
  • Tatjana Krūmiņa – komisijas priekšsēdētājas vietniece
  • Madara Skrastiņa 

Pasākumi