×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -1.8℃, Z vējš 1.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skola

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skola

Adrese:  Emiļa Melngaiļa iela 6, Lēdurga, Lēdurgas pagasts
Tālrunis: 24338598
E-pasts: eva.keisa@sigulda.lv
Tīmekļa vietne: www.ledurgas-mms.info

Direktore: Eva Keiša

 

 

 

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skola ir pašvaldības dibināta un pārraudzībā esoša profesionālās ievirzes izglītības mācību iestāde, kas īsteno izglītības programmas:

  • “Vizuāli plastiskā māksla”, kur audzēkņus uzņem, sākot no 8 gadu vecuma;
  • sagatavošanas klases programma “Ievads Mākslā”, kur audzēkņus uzņem no 5 līdz 7 gadu vecumam.

Programmu “Vizuāli plastiskā māksla” izglītojamie apgūst 7 mācību gados, savukārt programmu “Ievads Mākslā” – 2 mācību gados.

Skolas darbības pamatmērķis ir organizēt un īstenot profesionālās ievirzes izglītību un interešu izglītību, veicinot novada kultūrvides attīstību kopumā. Sekmēt un atbalstīt mākslinieciskās darbības pieredzi un jaunradi, veidot pozitīvu, sociāli aktīvu un atbildīgu attieksmi audzēknim pašam pret sevi, sabiedrību, apkārtējo vidi, savu pagastu, novadu un Latvijas valsti.

Mākslas skolas kolektīvs tiecas uz to, lai audzēkņu nobeiguma darbi nepaliktu skolas četrās sienās, bet gan būtu pieejami pēc iespējas plašākai auditorijai. Audzēkņi savus nobeiguma darbus veido, lai papildinātu skolas interjeru, kā arī citas Lēdurgas pagasta iestādes.

Pasākumi