×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skola

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skola

Adrese:  Emiļa Melngaiļa iela 6, Lēdurga, Lēdurgas pagasts
Tālrunis: 24338598
E-pasts: eva.keisa@sigulda.lv
Tīmekļa vietne: www.ledurgas-mms.info

Direktore – Eva Keiša

 

 

 

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas skola ir pašvaldības dibināta un pārraudzībā esoša profesionālās ievirzes izglītības mācību iestāde, kas īsteno izglītības programmas:

  • “Vizuāli plastiskā māksla”, kur audzēkņus uzņem, sākot no 8 gadu vecuma;
  • sagatavošanas klases programma “Ievads Mākslā”, kur audzēkņus uzņem no 5 līdz 7 gadu vecumam.

Programmu “Vizuāli plastiskā māksla” izglītojamie apgūst 7 mācību gados, savukārt programmu “Ievads Mākslā” – 2 mācību gados.

Skolas darbības pamatmērķis ir organizēt un īstenot profesionālās ievirzes izglītību un interešu izglītību, veicinot novada kultūrvides attīstību kopumā. Sekmēt un atbalstīt mākslinieciskās darbības pieredzi un jaunradi, veidot pozitīvu, sociāli aktīvu un atbildīgu attieksmi audzēknim pašam pret sevi, sabiedrību, apkārtējo vidi, savu pagastu, novadu un Latvijas valsti.

Mākslas skolas kolektīvs tiecas uz to, lai audzēkņu nobeiguma darbi nepaliktu skolas četrās sienās, bet gan būtu pieejami pēc iespējas plašākai auditorijai. Audzēkņi savus nobeiguma darbus veido, lai papildinātu skolas interjeru, kā arī citas Lēdurgas pagasta iestādes.

 

 

Maijas Pīlāgas Lēdurgas mākslas  skolas organizētajai diennakts mācību nometnei šādu dalības maksu:

Pakalpojumu veids

Mērvienība

Cena bez PVN, eiro

Diennakts nometne “Plenērs 2023” vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņiem laika periodā  no 31.07.2023. līdz 05.08.2023.

1 dalībnieks

72,00

 

Pasākumi