×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 8. februāris
Šodien sveicam: Aldona, Česlavs
Laika ziņas: Sigulda +0.2℃, DR vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Zemessardzes 27. kājnieku bataljona rotas atbalsta punkts

Zemessardzes 27. kājnieku bataljona rotas atbalsta punkts

Adrese: Raiņa iela 3, Sigulda
Vadītājs: Zemessardzes 27. kājnieku bataljona 2. kājnieku rotas komandieris kapteinis Tālivaldis Skuja
Tālrunis: 26132457
Tīmekļa vietne: www.zs.mil.lv 
 
 
 

Vārds uzvārds

Atbildības joma

Tālrunis

E-pasts

Tālivaldis Skuja

jautājumos par kandidātu pieteikšanos un dokumentu noformēšanu

26132457

talivaldis.skuja@mil.lv

Jurģis Baumeisters

jautājumos par mācībām un Siguldas novadā plānotiem, saskaņotiem pasākumiem, kuros tiek iesaistīts Zemessardzes personāls

28371816

jurgis.baumeisters@mil.lv

27. kājnieku bataljona komandieris – pulkvežleitnants Normunds Zaviļeiskis

konceptuālos jautājumos

64101410

27bn@mil.lv

 

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessargs ir pilsonis, kurš karavīra iemaņas apgūst no sava pamatdarba brīvajā laikā, rūpējoties par valsts drošību un aizsardzību. Zemessardze ir izaicinājums ikvienam pilnveidot sevi, iegūstot jaunas zināšanas, organizēti un saturīgi pavadīt brīvo laiku.
 
Sigulda un Siguldas novads ir viens no Zemessardzes 27. kājnieku bataljona atbildības teritorijā esošajiem novadiem. Siguldas zemessargu pieteikšanās un pulcēšanās punkts palīdz ne tikai piesaistīt jaunus zemessargus, bet arī efektīvāk pildīt bataljona administratīvās funkcijas.
 
Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Papildu informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē pieejama Zemessardzes tīmekļa vietnē.
 
Lai iestātos zemessardzē:
  1. Kandidāts var vērsties tuvākajā Zemessardzes bataljonā vai zvanīt uz tālruņa numuru 1811, vai rakstīt ziņu uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv (nosūtot vārdu, uzvārdu, dzīvesvietu un tālruņa numuru).
  2. Kandidāts ierodas pieteikšanās punktā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un izglītību apliecinošus dokumentus. Bataljonā kandidāts uzraksta iesniegumu par uzņemšanu Zemessardzē, aizpilda bataljonā iedotos dokumentus.
  3. Kandidāts tiks nosūtīts uz veselības pārbaudi un tiks pārbaudīta viņa atbilstība dienestam. 
  4. Ja ir izieta medicīniskā komisija ar atzinumu “Derīgs dienestam Zemessardzē”, un bataljons saņēmis pieprasīto informāciju no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra, ka kandidāts nav sodīts par tīšiem noziedzīgiem nodarījumiem, sākas pirmszvēresta apmācība atbilstoši Zemessardzes bataljona sastādītajam plānam un apmācību grafikam. Apmācība notiek bataljonā, parasti nedēļas nogalēs. Pirmszvēresta apmācībā ietilpst: ierindas mācība; likumu, reglamentu un normatīvo aktu mācība. Kad kandidāts ir sekmīgi nokārtojis pirmszvēresta apmācību, viņš dod zemessarga zvērestu.

Pasākumi