×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

PPII Sirdsapziņas skola

Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “​Sirdsapziņas skola”

Adrese: Laimas iela 1, Sigulda, LV-2150
Tālrunis: 29463326
E-pasts: info@sirdsapzinasskola.lv
Tīmekļa vietne: sirdsapzinasskola.lv
Sociālie konti: Facebook

Direktore – Elvita Rudzāte

 

Pirmsskolas izglītības iestāde “Sirdsapziņas skola” ir dibināta ar mērķi attīstīt jaunu izglītības saturu, kas nodrošinās līdzsvarotu garīguma, intelekta, fiziskās kultūras un darba tikuma attīstību un jaunās paaudzes audzināšanu atbilstoši dievišķajiem tikumiskajiem likumiem, kas būs pamats progresīvas kopienas attīstībai un paraugs izglītības sistēmas pilnveidošanai.

“Sirdsapziņas skolas” sauklis: Dzīvosim pēc Sirdsapziņas!

PPII “​Sirdsapziņas skola” ir licencējusi pirmsskolas izglītības programmas:

 • pirmsskolas izglītība, kods: 0101 1111
 • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamiem ar fiziskās attīstības traucējumiem, kods: 01015311
 • speciālās pirmsskolas izglītības programma izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem, kods: 01015811

Bērnu kompetenču attīstība notiek saskaņā ar izstrādāto skolas Digitāli interaktīvo kvalitātes pārvaldības sistēmu, kurā ir noteikta metodika bērnu intelekta, garīguma, darba tikuma un fiziskajai attīstībai. Metodikā ir izmantota Montesori, Valdorfa, Marte-Meo, Satja Sai un Humānās pedagoģijas labākā darba prakse.

Katram bērnam ir individuālā pieeja. Ir iespēja apgūt trīs svešvalodas – angļu, vācu un krievu valodas. Katra nedēļa tiek veltīta kādas cilvēciskās vērtības attīstībai.

Grupu nodarbībās, kas tiek plānotas atbilstoši gadskārtām un svētkiem, tiek attīstītas visas kompetences, attīstot bērnos radošumu un dzīves gudrību.

Lai noteiktu bērna attīstības progresa dinamiku, katram bērnam tiek izveidota Attīstības pase, kur tiek norādīti:

 • talanti, un to attīstības dinamika;
 • kompetences, prasmes un spējas un to attīstības dinamika;
 • attieksme pret mācībām un attīstības dinamika;
 • attieksme pret darbu un attīstības dinamika;
 • attieksme pret vienaudžiem/pieaugušajiem un attīstības dinamika;
 • darbu izpildes kvalitāte un attīstības dinamika;
 • gūtās zināšanas un attīstības dinamika;
 • garīguma līmenis, cilvēcisko vērtību praktizēšana, atbrīvošanās no negatīvajām īpašībām un pozitīvo īpašību attīstības dinamika.
 
Pirmsskolas izglītības iestādei “Sirdsapziņas skola” ir piešķirts sociālā uzņēmuma statuss. Tā īsteno iekļaujošās izglītības programmas, izmantojot Montesori, Valdorfa, Satja Sai un humānās pedagoģijas labāko darba praksi, attīstot jaunas pieejas bērnu kompetenču attīstībā.
 
Pirmsskolas izglītības iestāde “Sirdsapziņas skola” ir saņēmusi grantu no Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” projektam “PII “Sirdsapziņas skola” audzēkņu kompetenču novērtēšanas sistēmas un vides attīstība” īstenošanai.
Projekta laikā tika izstrādāta un ieviesta bērnu kompetenču attīstības novērtēšanas sistēma pirmsskolas izglītības iestādē “Sirdsapziņas skola” un IT risinājums “Attīstības pase”, kas palīdz pedagogiem un vecākiem sekot līdzi bērnu kompetenču attīstībai un dod iespēju pedagogiem novērtēt izvēlēto apmācības metožu efektivitāti, kā arī tika iegādāti Montesori metodiskie materiāli un mēbeles infrastruktūras attīstībai.

Sirdsapziņas skola izglīto un sniedz garīgu atbalstu vecākiem, kurus piemeklējušas dažādas dzīves grūtības. Papildu informācija šeit.

Pasākumi