×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 15. jūnijs
Šodien sveicam: Baņuta, Žermēna, Vilija, Vits
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Saistošo noteikumu projekti

2023. gada 1. janvārī spēkā stājās Pašvaldību likums, kas paredz iespēju sabiedrībai iesaistīties pašvaldības saistošo noteikumu izstrādē. Līdz ar to saistošo noteikumu un to paskaidrojuma rakstu projekti publicējami pašvaldības oficiālajā tīmekļa vietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām.

Noteikumu projekts

Publicēšanas datums

Termiņš viedokļa izteikšanai un priekšlikumu iesniegšanai

Projekts – Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2023. gada 18. maija saistošajos noteikumos Nr. 8 “Siguldas novada pašvaldības nolikums” 04.06.2024. 19.06.2024.

Projekts – Grozījumi Siguldas novada pašvaldības domes 2021. gada 12. augusta saistošajos noteikumos Nr. 7 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā”

03.06.2024. 17.06.2024.

Viedokļus par saistošo noteikumu projektiem var izteikt:

  • elektroniski pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv (pakalpojums “Viedokļa izteikšana par saistošo noteikumu projektiem”), autorizējoties ar kādu no personas identifikācijas rīkiem;
  • iesnieguma formā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, sūtot uz e-pasta adresi noteikumu.projekti@sigulda.lv;
  • klātienē jebkurā no novada klientu apkalpošanas centriem, aizpildot veidlapu papīra formā.

 

Iesnieguma veidlapa saistošo noteikumu projektiem (doc)

Iesnieguma veidlapa saistošo noteikumu projektiem (pdf)

Saistošo noteikumu projektu arhīvs (2024. gads)


Saistošo noteikumu projektu arhīvs (2023. gads)


Pasākumi