Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 28. janvāris
Šodien sveicam: Kārlis, Spodris
Laika ziņas: Sigulda -0.3℃, ZR vējš 7.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Mobilā lietotne

Siguldas mobilā lietotne kļuvusi par jaudīgu komunikācijas platformu pašvaldībai, iedzīvotājiem un uzņēmējiem – kopš Siguldas mobilās lietotnes atklāšanas 2017. gada maija beigās tā lejupielādēta vairāk nekā 8 200 reizes.

Jau kopš lietotnes atklāšanas par populārāko sadaļu ir kļuvusi iespēja iesniegt ierosinājumus pašvaldībai, operatīvi reaģējot uz notikumiem novadā – trīs gadu laikā pašvaldība ir saņēmusi jau vairāk nekā 560 ierosinājumus. Visbiežāk ierosinājumi iesniegti par novada ceļu un ielu infrastruktūru, nesakoptiem īpašumiem novadā, kā arī infrastruktūras bojājumiem Gaujas Nacionālā parka teritorijā.

Sadarbībā ar vairāk nekā 120 Siguldas novada uzņēmumiem mobilajā lietotnē ir iekļauti aktuāli piedāvājumi Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, kā arī Siguldas viesiem. Uzņēmumi sagatavojuši vairāk nekā 130 piedāvājumus, kas dod iespēju saņemt izdevīgas atlaides pirkumiem un pakalpojumiem.

Vidējais lietotnes izmantošanas ilgums ir aptuveni trīs minūtes, un lietotnes aktīvo lietotāju skaits mēnesī ir 3 400. Vairāk nekā 60% lietotāju ir ekonomiski aktīvi iedzīvotāji vecuma grupā no 18 līdz 44 gadiem un aktīvāk lietotni izmanto sievietes.

Siguldas mobilo lietotni bez maksas var lejuplādēt App Store (iOS ierīcēm) un Google Play (Android ierīcēm) .

   

Pasākumi