×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 17. jūlijs
Šodien sveicam: Aleksis, Aleksejs, Alekss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-09
Allažu skolēni iepazīst tiesības Latvijā un Eiropā

Jaunatnes organizācijas „Klubs Māja" organizētās akcijas „Atpakaļ uz skolu" ietvaros  8. maijā Allažu pamatskolā viesojās Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja vecākā juriste Baiba Kiršteina, lai ar 7.-9. klašu skolēniem pārrunātu aktuālus ar tiesībām un dažādām brīvībām saistītus jautājumus gan Latvijas, gan visas Eiropas Savienības kontekstā. 

Jaunieši uzzināja par iespējām ceļot, mācīties, uzturēties dažādās valstīs, par drīzumā gaidāmajām Eiroparlamenta vēlēšanām. Viešņa pastāstīja plašāk arī par Tiesībsarga biroju, kādas ir katra indivīda iespējas griezties pēc palīdzības dažādās sarežģītās, cilvēka cieņu un tiesības aizskarošās situācijās. Akcentēja arī to, cik svarīga ir katra indivīda personīgā atbildība likuma priekšā, kā arī to, ka, realizējot  savas brīvības, tomēr jāievēro arī ierobežojumi, ko nosaka likums un dažādas instrukcijas, noteikumi. 


© www.sigulda.lv


Pasākumi