×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 3. oktobris
Šodien sveicam: Elza, Ilizana
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, Z vējš 7.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2019-05-09
Allažu skolēni iepazīst tiesības Latvijā un Eiropā

Jaunatnes organizācijas „Klubs Māja" organizētās akcijas „Atpakaļ uz skolu" ietvaros  8. maijā Allažu pamatskolā viesojās Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja vecākā juriste Baiba Kiršteina, lai ar 7.-9. klašu skolēniem pārrunātu aktuālus ar tiesībām un dažādām brīvībām saistītus jautājumus gan Latvijas, gan visas Eiropas Savienības kontekstā. 

Jaunieši uzzināja par iespējām ceļot, mācīties, uzturēties dažādās valstīs, par drīzumā gaidāmajām Eiroparlamenta vēlēšanām. Viešņa pastāstīja plašāk arī par Tiesībsarga biroju, kādas ir katra indivīda iespējas griezties pēc palīdzības dažādās sarežģītās, cilvēka cieņu un tiesības aizskarošās situācijās. Akcentēja arī to, cik svarīga ir katra indivīda personīgā atbildība likuma priekšā, kā arī to, ka, realizējot  savas brīvības, tomēr jāievēro arī ierobežojumi, ko nosaka likums un dažādas instrukcijas, noteikumi. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi