×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 18. jūlijs
Šodien sveicam: Rozālija, Roze
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-14
Gaujas pludmalē darbu uzsāks kārtībnieki-glābēji

Siguldas novada Pašvaldības policija informē, ka no 15. maija līdz 15. septembrim Siguldas pilsētas oficiālajā pludmalē pie Gaujas par atpūtnieku drošību rūpēsies Pašvaldības policijas kārtībnieki-glābēji.

Peldsezonas laikā ik dienu divi Pašvaldības policijas kārtībnieki-glābēji no plkst. 10.00 līdz 21.00 rūpēsies par pludmales apmeklētāju drošību. Kārtībnieku-glābēju galvenais uzdevums ir nodrošināt sabiedrisko kārtību Gaujas pludmalē. Darba laikā glābēji uzrauga apmeklētāju un peldētāju drošību, lai viņi nepeldētu neatļautās vietās, nebrauktu ar ūdenstransportu tuvu peldvietai. Nepieciešamības gadījumā kārtībnieki-glābēji sniegs pirmo medicīnisko palīdzību. Apmeklētāju drošībai pludmalē uzstādīta un darbojas trauksmes poga gadījumiem, ja nepieciešama steidzama glābēju palīdzība.

Lai baudītu atpūtu pludmalē, atpūtnieku ērtībām pieejami piknika galdi ar soliem un atkritumu urnas, lai pēc piknika nodrošinātu kārtību un tīrību. Tāpat aktīvai atpūtai pludmalē pieejami volejbola laukumi.

Atrodoties pludmalē, Pašvaldības policija aicina ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus, kā arī nebūt pārgalvīgiem un rūpēties par bērnu drošību peldsezonas laikā.

Par novērotiem pārkāpumiem iespējams ziņot Pašvaldības policijai, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288 vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp, vai izmantojot Siguldas mobilās lietotnes sadaļu “Ziņo Pašvaldības policijai”.


© www.sigulda.lv


Pasākumi