Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -3.4℃, Z vējš 6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2021-05-14
Gaujas pludmalē darbu uzsāks kārtībnieki-glābēji

Siguldas novada Pašvaldības policija informē, ka no 15. maija līdz 15. septembrim Siguldas pilsētas oficiālajā pludmalē pie Gaujas par atpūtnieku drošību rūpēsies Pašvaldības policijas kārtībnieki-glābēji.

Peldsezonas laikā ik dienu divi Pašvaldības policijas kārtībnieki-glābēji no plkst. 10.00 līdz 21.00 rūpēsies par pludmales apmeklētāju drošību. Kārtībnieku-glābēju galvenais uzdevums ir nodrošināt sabiedrisko kārtību Gaujas pludmalē. Darba laikā glābēji uzrauga apmeklētāju un peldētāju drošību, lai viņi nepeldētu neatļautās vietās, nebrauktu ar ūdenstransportu tuvu peldvietai. Nepieciešamības gadījumā kārtībnieki-glābēji sniegs pirmo medicīnisko palīdzību. Apmeklētāju drošībai pludmalē uzstādīta un darbojas trauksmes poga gadījumiem, ja nepieciešama steidzama glābēju palīdzība.

Lai baudītu atpūtu pludmalē, atpūtnieku ērtībām pieejami piknika galdi ar soliem un atkritumu urnas, lai pēc piknika nodrošinātu kārtību un tīrību. Tāpat aktīvai atpūtai pludmalē pieejami volejbola laukumi.

Atrodoties pludmalē, Pašvaldības policija aicina ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus, kā arī nebūt pārgalvīgiem un rūpēties par bērnu drošību peldsezonas laikā.

Par novērotiem pārkāpumiem iespējams ziņot Pašvaldības policijai, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288 vai rakstot ziņu lietotnē WhatsApp, vai izmantojot Siguldas mobilās lietotnes sadaļu “Ziņo Pašvaldības policijai”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Novembris 2021