×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 18. jūlijs
Šodien sveicam: Rozālija, Roze
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-31
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē darba piedāvājumi pieejami arī ukraiņu valodā

Sniedzot atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri kā savu patvēruma vietu raduši Siguldas novadu un ir darba meklējumos, Siguldas novada pašvaldība izveidojusi atsevišķu sludinājumu sadaļu, kur vienuviet pieejamas novada uzņēmēju iesniegtās vakances ukraiņu valodā. Pašvaldība aicina iedzīvotājus informēt patvēruma meklētājus no Ukrainas par šādu iespēju, savukārt uzņēmums – iesūtīt vakances, kurās var tikt nodarbināti ukraiņi.

Sadaļa izveidota ar mērķi palīdzēt darba devējam satikties ar darba ņēmēju un veicināt nodarbinātību. Jau šobrīd tajā pieejamas 13 vakances ukraiņu valodā. Uz šīm vakancēm var pieteikties arī Siguldas novada iedzīvotāji, bet tās latviešu valodā jāmeklē atbilstošajā sludinājuma nozarē šeit. Darba piedāvājumus ukraiņu valodā iespējams aplūkot šeit.

Darba piedāvājumu iesūtīšana norit, rakstot uz e-pasta adresi prese@sigulda.lv. Ja uzņēmējs norādījis, ka šos darbus var veikt arī ukraiņi, jo nav nepieciešamas latviešu valodas zināšanas, tad vakances tiek pievienotas atbilstošajā sadaļā.


© www.sigulda.lv


Pasākumi