×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 17. jūlijs
Šodien sveicam: Aleksis, Aleksejs, Alekss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-24
Pašvaldības policija uzsāk patruļas ar velosipēdiem un kvadriciklu

Tuvojoties vasaras sezonai, Pašvaldības policija uzsāk velopatruļas un patruļas ar kvadriciklu. Dodoties patruļās ar velosipēdu vai kvadriciklu, Pašvaldības policija var ērtāk apsekot teritorijas, kur ikdienā nav iespējams piekļūt ar autotransportu, piemēram, parkus, pastaigu takas un namu pagalmus. Patruļas ar velosipēdiem un kvadriciklu Pašvaldības policija veiks visu vasaras sezonu.

Velopatruļās dosies divi Pašvaldības policijas inspektori, kas patrulēs visā pilsētā. Šogad Pašvaldības policija izlases kārtībā velopatruļas organizēs arī pārējās Siguldas novada apdzīvotajās vietās. Velopatruļās pastiprināta uzmanība tiks pievērsta sabiedriskajai kārtībai un drošībai, tiks apsekoti bērnu laukumi, lai kontrolētu to atbilstošu lietošanu un noteikumu ievērošanu, tiks kontrolēta mājdzīvnieku labturības noteikumu ievērošana.

Kvadricikls tiks izmantots gan publiskajos koplietošanas ceļos, gan bezceļos, ietverot novadā esošo ūdenstilpju apsekošanu, lai efektīvi kontrolētu zivju resursu un ūdensdzīvnieku uzraudzības un aizsardzības pasākumus Gaujā un tās pietekās, Jūdažu ezerā, kā arī citās ūdenstilpēs. Vienlaikus tiks kontrolēta un pārbaudīta makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību rīku atbilstība normatīvo aktu prasībām, kā arī nodrošināts prevencijas darbs savvaļas lašu un taimiņu populācijas saglabāšanai.

Atgādinām, ka iedzīvotāji ar Pašvaldības policiju var sazināties, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288. Uz šo tālruņa numuru var sūtīt arī informāciju un ziņas lietotnē “WhatsApp”. Ar Siguldas novada Pašvaldības policiju var sazināties arī Siguldas mobilās lietotnes sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”, rakstot uz oficiālo e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai zvanot uz sekretariāta tālruņa numuru 67972008 darba laikā, kā arī rakstot oficiālu iesniegumu.


© www.sigulda.lv


Pasākumi