×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 17. jūlijs
Šodien sveicam: Aleksis, Aleksejs, Alekss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-08-25
Atsāks kursēt skolēnu autobusi

No 1. septembra atsāks kursēt autobusi AS “CATA” nodrošinātos maršrutos, kuros sadarbībā ar pašvaldību skolēni un noteiktas Siguldas novada iedzīvotāju grupas, uzrādotSiguldas novada ID karti, var pārvietoties bez maksas. Autobusi kursēs darbdienās līdz mācību gada beigām – nākamā gada 31. maijam.

 

 

 

 

AS “CATA” nodrošinās pārvadājumus šādos maršrutu reisos:

 • Nr. 3111 Sigulda–Ķipari;
 • Nr. 3112 Sigulda–Turaida–Krimulda;
 • Nr. 3113 Sigulda–Kaķīši–Institūts–Sigulda;
 • Nr. 3117 Sigulda–Saltavots–Pelītes–Sigulda;
 • Nr. 5607 Sigulda–Nurmiži;
 • Nr. 6645 Sigulda–Institūts–Jūdaži;
 • Nr. 6876 Sigulda–Allaži–Mālpils;
 • Nr. 5624 Stīveri–Skola–Sigulda–Stīveri;
 • Nr. 5087 Sigulda–Jūdaži–More–Eglaine;
 • Nr. 5610 Nītaure–Ķēči–More–Nītaure
 • Nr. 5612 Rīga–Ragana–Sigulda (reisam Nr. 35);
 • Nr. 6255 Rīga–Sigulda (reisam Nr. 71).

Papildus No 1. septembra Siguldas novada pašvaldība nodrošinās arī skolēnu pārvadāšanu pagastu teritorijās uz mācībām un atpakaļ šādās izglītības iestādēs: Allažu pamatskola, Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskola, Krimuldas vidusskola, Inčukalna pamatskola un Mālpils vidusskola. Autobusu saraksti veidoti, pielāgojoties mācību vai interešu izglītības grafikiem. Skolēnu autobusu maršruti pagastos 2023./2024. mācību gadam:

Bezmaksas autobuss, kura maršruts sastādīts atbilstoši treniņu un nodarbību norises laikiem, tiks nodrošināts arī Siguldas Sporta skolas audzēkņiem, lai ērti varētu nokļūt uz nodarbībām un pēc tam atpakaļ mājās:

Ar aktuālo sabiedriskā transporta kustības sarakstu aicinām iepazīties tīmekļa vietnē www.1188.lv un pārvadātāja AS “CATA” tīmekļa vietnē, kā arī Siguldas mobilajā lietotnē.

Par kārtību, kādā tiek atmaksātas biļetes citos sabiedriskā transporta maršrutos, lūdzam interesēties savas skolas administrācijā.

Atgādinām, ka braukšanas maksas atvieglojumus 100% apmērā, uzrādotSiguldas novada ID karti, var saņemt Siguldas novada pašvaldības domes saistošajos noteikumos Nr. 7 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem sabiedriskajā transportā” noteiktās pasažieru kategorijas. Šie noteikumi paredz, ka turpmāk sabiedriskā transporta izdevumi tiks apmaksāti tikai Siguldas novadā deklarētajiem skolēniem. Tāpat atgādinām, ka pasažieriem, kuri nevarēs uzrādīt derīgu Siguldas ID karti, jāmaksā pilna biļetes cena atbilstoši AS “CATA” cenrādim. ID kartes darbības traucējumu gadījumā aicinām vērsties Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6, kā arī zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.


© www.sigulda.lv


Pasākumi