×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-09-13
Pārstāvji no pašvaldības policijas un Inčukalna BUB viesojas Allažos

12. septembrī Drošības mēneša ietvaros Allažu pamatskolas pirmsskolas izglītības grupās viesojās pārstāvji no Siguldas novada Pašvaldības policijas un Inčukalna Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības. Tikšanās laikā bērni iepazinās ar drošības dienestu darbu – ko dara policists un ugunsdzēsējs, kādu palīdzību un atbalstu viņi sniedz sabiedrībai.

Pašvaldības policijas pārstāvji pastāstīja mazajiem novadniekiem par sava darba pamatfunkcijām un materiālo nodrošinājumu – speclīdzekļiem un transportlīdzekļiem. Bērniem bija iespēja apskatīties un turēt rokās policijas ekipējumu, uzzināt, cik kilogramus sver formastērps, kā arī uzdot interesējošus jautājumus par ikdienas darbu. Tāpat ar savu aprīkojumu un galvenajiem darba uzdevumiem iepazīstināja Inčukalna Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pārstāvji.

Pirmsskolas audzēkņos nedalītu sajūsmu izraisīja iespēja iekāpt operatīvajos transporta līdzeļos un uz brīdi iejusties policista un ugunsdzēsēja lomā. Bērniem bija iespēja arī dzirdēt, kā darbojas trauksmes signāls. Audzēkņi no Inčukalna Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pārstāvjiem saņēma uzlīmes ar ugunsdzēsēju dienesta logo, kas apliecina bērnu dalību izglītojošajā pasākumā par drošību.

Septembris Allažu pirmsskolas grupās ir Drošības mēnesis, kura galvenais mērķis ir nostiprināt bērnu zināšanas par dažādiem ar drošību saistītiem jautājumiem. Šoreiz kopā ar policistiem un ugunsdzēsējiem gan bērni, gan audzinātājas kopīgi atkārtoja, kā rīkoties un kur meklēt palīdzību dažādu apdraudējumu un ugunsgrēka gadījumā.

Allažu pamatskolas pirmsskolu grupu vadība izsaka pateicību Inčukalna Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībai un Siguldas novada Pašvaldības policijai par atsaucību, atbalstu un sadarbību, organizējot Drošības mēneša pasākumu Allažu pirmsskolēniem.

Informāciju sagatavoja:
direktora vietniece pirmsskolas izglītībā
Jana Baranovska


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv


Pasākumi