×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 17. jūlijs
Šodien sveicam: Aleksis, Aleksejs, Alekss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-09-18
Norisināsies Mores kauju 79. gadskārtas piemiņas pasākums

Sestdien, 23. septembrī, notiks Mores kauju 79. gadskārtas piemiņas pasākums.

Šīs kaujas bija vienas no sīvākajām Latvijas teritorijā Otrajā pasaules karā un ilga no 1944. gada 25. septembra līdz 6. oktobrim. Kaujās Latviešu leģiona 19. divīzijas karavīri varonīgās cīņās atvairīja ievērojamu Sarkanās armijas pārspēku. Latvijas vēsturē Mores kaujas ir spilgts piemērs latviešu karavīra drosmei un varonībai.

Pasākuma programma:

 

  • plkst. 12.00 piemiņas brīdī leģionāru kapsētā pie Roznēnu ozola izskanēs Latvijas Valsts himna Zemessardzes orķestra izpildījumā un kapelāna Raimonda Krasinska svētvārdi. Notiks ziedu nolikšana pie pieminekļa un leģionāru kapuvietās;
  • plkst. 13.00 atceres pasākumā Mores kauju piemiņas parkā varēs vērot jaunsargu svinīgo solījumu un pieminēt Mores kauju rotas komandieri virsleitinantu Rolandu Kovtuņenko, kā arī klausīties Zemessardzes orķestra priekšnesumus. Pēc svinīgā pasākuma varēs baudīt lauku virtuves cienastu un pie ugunskura kopā ar folkloras kopu “Putni” izdziedāt karavīru dziesmas;
  • plkst. 15.00 Mores Tautas namā tiks demonstrēta dokumentālā filma par Mores kaujām.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi