×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +3.5℃, Z vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Inčukalna mākslinieku kopas mākslinieka Paula Putniņa jubilejas izstāde Inčukalna Tautas namā

7. augusts - 01. oktobris

Inčukalna Tautas nams sniedz iespēju iepazīties ar gleznotāja un Inčukalna mākslinieku kopas dalībnieka Paula Putniņa jubilejas izstādi.

Pauls Putniņš dzimis 1962. gada 7. augustā  Balvos, bet līdz pat 90. gadu sākumam dzīvojis Rīgā, kur mācījies 1. vidusskolā, paralēli apmeklējot Rīgas pionieru pils zīmēšanas un tēlotājas mākslas pulciņu pie māksliniekiem Jura Ģērmaņa un Lūcijas Kleines. Vidusskolā turpinājis izglītību Rīgas Lietišķajā mākslas vidusskolā dekoratoru nodaļā. Beidzis Latvijas Mākslas akadēmijas interjera nodaļu. Glezniecību Pauls apguvis pie pasniedzējiem Alekseja Naumova, Pētera Postaža un citiem gleznotājiem. Ilgus gadus darba gaitas saistījušās ar AS “Latvenergo” kā māksliniekam. 90. gadu vidū Pauls atgūst vectēva mājas “Rāmavas” Inčukalnā un kopā ar ģimeni tās atjaunojis. Mājā ir izveidota radoša vide mākslas tapšanai.

2002. gadā Pauls atsaucies Jāņa Zvirbuļa uzaicinājumam darboties Inčukalna Mākslinieku kopā, kas jau divdesmit gadus regulāri piedalās Inčukalna Mākslas dienu izstādēs un citos projektos. Paulam Putniņam ir izveidojies savs glezniecības rokraksts, viņa dabas ainavu gleznas piesaista ar savu lakonismu un krāsu niansētību.

Paula Putniņa jubilejas izstāde būs apskatāma Inčukalna Tautas namā līdz 1. oktobrim.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi