×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 17. jūlijs
Šodien sveicam: Aleksis, Aleksejs, Alekss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Brīvdabas izstāde “Tautasdziesma Dainu kalnā” Turaidas muzejrezervātā

7. jūlijs - 31. oktobris

Turaidas muzejrezervātā skatāma brīvdabas izstāde “Tautasdziesma Dainu kalnā”, kas veltīta starptautiskajam folkloras festivālam BALTICA. Izstādē sniegts ieskats Dainu kalna izveidē un atklāšanā, kā arī atspoguļotas starptautiskā folkloras festivāla norises Turaidā, kas notikušas ik reizi, kad Latvija uzņēmusi festivālu jau kopš 1988. gada.

Šogad, sagaidot Dainu kalna 37. dzimšanas dienu un starptautisko folkloras festivālu “Baltica 2022”, Turaidas muzejrezervāta skatāma jauna brīvdabas izstāde “Tautasdziesma Dainu kalnā”. Izstādes autore ir Anna Jurkāne.

Ieeja ar Turaidas muzejrezervāta biļeti, kuras cena ir no 0,70 līdz 3 eiro.

Pasākumi