×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 5. februāris
Šodien sveicam: Agate, Selga, Silga, Sinilga
Laika ziņas: Sigulda -8℃, Z vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Brīvdabas izstāde “Tautasdziesma Dainu kalnā” Turaidas muzejrezervātā

7. jūlijs - 31. oktobris

Turaidas muzejrezervātā skatāma brīvdabas izstāde “Tautasdziesma Dainu kalnā”, kas veltīta starptautiskajam folkloras festivālam BALTICA. Izstādē sniegts ieskats Dainu kalna izveidē un atklāšanā, kā arī atspoguļotas starptautiskā folkloras festivāla norises Turaidā, kas notikušas ik reizi, kad Latvija uzņēmusi festivālu jau kopš 1988. gada.

Šogad, sagaidot Dainu kalna 37. dzimšanas dienu un starptautisko folkloras festivālu “Baltica 2022”, Turaidas muzejrezervāta skatāma jauna brīvdabas izstāde “Tautasdziesma Dainu kalnā”. Izstādes autore ir Anna Jurkāne.

Ieeja ar Turaidas muzejrezervāta biļeti, kuras cena ir no 0,70 līdz 3 eiro.

Pasākumi