×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.6℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Vara Lamstera izstāde “7 jūras” Mālpils Kultūras centrā

4. septembris - 13. oktobris

Līdz 13. oktobrim Mālpils Kultūras centrā varēs aplūkot Vara Lamstera izstādi “7 jūras”. 

Varis Lamsters dzimis 1974. gadā Rīgā, lībiešu izcelsmes mākslinieku ģimenē. 1993. gadā viņš beidzis Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu, bet 1999. gadā – Latvijas Mākslas akadēmijas monumentālās glezniecības meistardarbnīcu.

Izstādēs Varis piedalās kopš 1996. gada. Viņa darbi eksponēti Latvijā, Lietuvā, Beļģijā un Itālijā. Jau studiju laikā atzīmētas Vara Lamstera izcilās kolorista spējas un zīmētāja dotības. Viņa lielformāta kompozīcijām piemīt lakonisms un skaidrība. Neuzkrītošas, it kā pakārtotas detaļas atklāj psiholoģiski smalkus zemtekstus (“Lielais klusais”, 1997, “Suns uz jumta”, 1998, “Metropole”, 1999).

Pasākumi