×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 18. jūlijs
Šodien sveicam: Rozālija, Roze
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Latvijas jauniešu čempionāts badmintonā U-13, U-17 un U-21 grupai Siguldas Sporta centrā

1. aprīlis - 02. aprīlis

Jau šajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 2. aprīlim, Siguldas Sporta centrā norisināsies Latvijas jauniešu čempionāts badmintonā trīs vecuma grupās: U-13, U-17 un U-21. Abas dienas spēles sāksies plkst. 10.00.

Sacensībām ir pieteikušies 111 jaunie badmintonisti no visas Latvijas. Tajā startēs badmintonisti no Valkas, Valmieras, Cēsīm, Rīgas, Baložiem, Jelgavas, Talsiem, Liepājas, Alsungas. Arī mājinieki ir gatavojušies un plāno izcīnīt medaļas Siguldas Sporta centrā, kurš ir lieliski piemērots badmintona spēlei.

Čempionātu organizē Latvijas Badmintona federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

Aicinām nākt un izbaudīt dinamisko badmintona spēli!

Pasākumi