×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Atvērto durvju nedēļa Siguldas Sporta skolā

8. maijs - 12. maijs

Siguldas Sporta skola no 8. līdz 12. maijam aicina uz Atvērto durvju nedēļu gan esošo audzēkņu vecākus, gan tos, kuru bērni vēl tikai plāno iestāties Sporta skolā.

Katru dienu interesentiem ir iespēja vērot kādu no treniņiem un uzdot jautājumus trenerim. Potenciālo audzēkņu vecāki varēs uzzināt, kā uzsākt mācības Sporta skolā. Otrdien, 9. maijā, būs iespēja tikties ar Sporta skolas administrāciju. Uz šo tikšanos lūgums iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 26306843. 

Informācija par uzņemšanu Sporta skolā 2023./2024.mācību gadam: https://siguldassportaskola.lv/uznemsana/
Informācija par iestājpārbaudījumiem, kas notiks 20. maijā Siguldas pilsētas stadionā: https://siguldassportaskola.lv/iestajparbaudijumi/

Tiekamies sporta zālēs un stadionā!

Pasākumi