×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 17. jūlijs
Šodien sveicam: Aleksis, Aleksejs, Alekss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Izstāde “Pasaka cauri paaudzēm” Siguldas novada bibliotēkā

23. maijs - 15. jūnijs

Siguldas novada bibliotēkā no 23. maija līdz 15. jūnijam skatāma Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkņu apgleznoto kreklu izstāde “Pasaka cauri paaudzēm” , kas tapusi iedvesmojoties no Imanta Ziedoņa “Krāsaino pasaku” motīviem.

Darbi tapuši Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis” skolotājas Daces Andersones vadībā. Bērni tērpus demonstrējuši skatē 20. maijā Siguldas pils paviljonā, noslēdzoties akcijai “Ziedonis aizrauj Siguldu!”.

Pasākumi