×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 23. jūlijs
Šodien sveicam: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Antras Mellakaulas gleznu izstāde “Miers, klusums, laime” Siguldas novada bibliotēkā

3. augusts - 08. septembris

Siguldas novada bibliotēka atklāj un iepazīstina ar savu lasītāju talantiem. Ceturtdien, 3. augustā, plkst. 17.00 bibliotēkā tiks atklāta Antras Mellakaulas gleznu izstāde “Miers, klusums, laime”. Izstāde būs skatāma līdz 8. septembrim.

Antra Mellakaula ir sākumskolas skolotāja. Strādā strauji augošā tālmācības skolā – VisLatvijas vidusskolā. Vada konsultācijas un izstrādā mācību materiālus.

Gleznošana ir viņas vaļasprieks. A. Mellakaula glezno no fotogrāfijām vai video pamācībām, ieliekot arī kaut ko no sevis, lielākoties glezno pēc tā brīža izjūtām. Kopš 2016. gada ir tapušas ap 75 lielākas vai mazākas glezniņas, kuras dāvina gan radiem, gan kolēģiem.

2017. gadā Siguldas novada bibliotēkas lasītāja atklājusi sevī vēlmi rakstīt dzeju. Ir arī tādi dzejoļi, kuri top iedvesmojoties no uzgleznotās gleznas.

2022. gada nogalē viņa piedalījusies izdevniecības “Ezerrozes grāmatas” konkursā dzejas kopkrājumam. Dzejolis publicēts grāmatā “Es esmu”.

Pasākumi