×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Folkloras un džeza sinerģija “Dainu parafrāzes” koncertzālē “Baltais flīģelis”

29. decembris 19.00

Piektdien, 29. decembrī, plkst. 19.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” būs iespēja baudīt neparastu Vecgada koncertu “Dainu parafrāzes”, kurā klausītājus pārsteigs folkloras un džeza sinerģija, balss un instrumentu saspēle, oriģinālkompozīcijas un aranžijas mūziķu apvienības “AKA” izpildījumā.

Koncerts vienā daļā. Koncerta programmā – džeza un folkloras sinerģijas inspirētas tautasdziesmu apdares un oriģinālkompozīcijas, kas mīsies ar mūziķu izvēlētām latviešu komponistu melodijām “AKA” lasījumā.

Mūziķu apvienībā “AKA” apvienojušies džeza mūzikas lielmeistari: Atis Andersons (hamonda ērģeles) un Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti, perkusijas), kuru vārdi labi pazīstami Latvijā un ārpus tās, un jaunā dziedātāja Aleksandra Špicberga (balss). Koncertprogrammā “Dainu parafrāzes” apvienībai pievienojies soloģitārists Teodors Kerimovs.

Mūziķu apvienība “AKA” apzināti veidojusies kā brīva telpa pieredzē balstītu jaunu muzikālu risinājumu meklējumiem. Apvienībā “AKA”, līdzīgi kā ūdenskrātuvē, kopā apvienojušās mūziķu atšķirīgās pieredzes, dažādie mūzikas un spēles stili un pieejas. Līdzīgi kā akas rok tik ilgi, līdz tiek atrasts nevainojami skaidrs, tīrs ūdens, tā arī mūziķi savos meklējumos nebaidās “rakt dziļi” – un, meklējot pēc jaunā, pievērsušies saknēm – latviešu tautas dainām, kā neizsmeļamai melodikas, lirikas un vieduma krātuvei.

Biļetes cena – no 12 līdz 22 eiro. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.

Pasākumi