Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -3.4℃, Z vējš 6.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2020-04-24
Siguldas novada Pašvaldības policija atsākusi velopatruļas

Pašvaldības policija atsākusi velopatruļas – izmantojot videi draudzīgu pārvietošanās veidu, policijas inspektori var ērtāk apsekot teritorijas, kur ikdienā nav iespējams piekļūt ar autotransportu, piemēram, parkus un namu pagalmus. Pašvaldības policisti gada siltajā laikā velopatruļās dodas jau kopš 2012. gada. Velopatruļas atbilstošos laikapstākļos notiek ik dienu un tās turpināsies līdz pat rudenim.​

Siguldas ielās ar velosipēdiem pārvietojas vienlaikus divi policisti, velopatruļu maršrutos aptverot visu pilsētu. Policijas inspektori, rūpējoties par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu, ārkārtējās situācijas laikā pastiprinātu uzmanību pievērš valstī noteikto ierobežojumu ievērošanai, kā arī uzrauga citas sabiedriskās kārtības jomas, tostarp nepieļaujot situācijas, kad publiskās vietās tiek lietots alkohols vai bojāti pilsētvides elementi.

Iedzīvotāji ar Pašvaldības policiju var sazināties, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288. Tāpat ar Pašvaldības policiju iespējams sazināties, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai Siguldas mobilajā lietotnē, sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Novembris 2021