×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Interešu izglītības programmas

Atpakaļ uz sadaļu “Siguldas novada Jaunrades centrs

 

Siguldas novada Jaunrades centra pulciņi un interešu grupas 2023./2024. mācību gadā Raiņa ielā 3, Siguldā

 

 Programmas nosaukums

Vecums

Pedagogs

Nodarbību laiks, vieta

Tehnoloģijas

Programmēšana I

10–16 g.v.

Edgars Bajaruns

Sestdienās plkst. 9.00

Programmēšana II

14–19 g.v.

Edgars Bajaruns

Sestdienās plkst. 10.30

Mehatronika

15­–19 g.v.

Dairis Rihards Irbe

Sestdienās plkst.11.30

Praktiskā elektronika 8–19 g.v. Dairis Rihards Irbe Piektdienās plkst. 16.00
Sestdienās plkst. 13.00
Lidmodelisms 8–19 g.v. Dairis Rihards Irbe Sestdienās plkst. 9.00
Algoritmiskā programmēšana 15–19 g.v. Mārtiņš Zemlītis Sestdienās plkst. 12.00
Robotika 10–16 g.v.

Ingus Roberts Valheims

 

Malvīne Melānija Bērziņa

Pirmdienās plkst. 14.00 (Krimuldā)

 

Trešdienās plkst. 13.40 (Krimuldā)
Piektdienās plkst. 13.40 (Inčukalnā)

Lego robotika

9–16 g.v.

Mārtiņš Plūme

Otrdienās, ceturtdienās
plkst.16.00

Prototipēšana

10–15 g.v.

Pēteris Kaļva

Pirmdienās, otrdienās
plkst. 16.00

Dronu skola

9–19 g.v.

Agris Tabaks

Ceturtdienās, piektdienās
plkst.18.00

Piektdienās plkst. 18.00 (Inciemā)

Māksla

Radošo darbu studija “Radi pats”

7­–19 g.v.

Dace Moroza

Pirmdienās, ceturtdienās
plkst.14.30

Tekstilmākslas studija

8–19 g.v.

Zinaīda Ceske

Trešdienās plkst. 14.30

Keramikas pulciņš “Pika”

7–19 g.v.

Daiga Strazdiņa

Pirmdienās, ceturtdienās
plkst. 14.30

Mākslas studija

7–19 g.v.

Ilze Pavāre

Otrdienās plkst. 16.00

Gleznošanas studija

8–19 g.v.

Andis Gūtmanis

Trešdienās plkst. 15.00

Floristikas pulciņš

7–19 g.v.

Līga Matroničeva

Piektdienās plkst. 14.00

Mākslas studija “Radošuma burvji”

7–19 g.v.

Zinaīda Ceske

Ceturtdienās plkst. 17.00

Deja, folklora

Folkloras kopa “Kokles”

7–19 g.v.

Aiga Auziņa

Pirmdienās plkst. 14.30

Mūsdienu deja – Breiks

7–19 g.v.

Eduards Ruicis

Otrdienās plkst. 14.10
Sestdienās plkst. 10.00

Mūsdienu deja

9–19 g.v.

Monika Blocka

Ceturtdienās plkst. 16.00

Citas programmas

Mazais lasītājs

7–10 g.v.

Vija Zita Ozola

Otrdienās, trešdienās plkst. 15.00

Bišu draugs

9–12 g.v.

Jānis Kronbergs

Trešdienās plkst. 16.30

Citas grupas

Radošuma centrs
“Ideju namiņš”

7–12 g.v.

Solveiga Ulanova
Aija Zvaigznīte

Katru darba dienu plkst. 12.00–19.00
Skolu brīvlaikos plkst. 10.00–17.00

Jauniešu iniciatīvu centrs “Mērķis”

13–25 g.v.

Gunita Strazdiņa

Katru darba dienu plkst. 13.00–19.00
tālrunis informācijai – 25611040

Pasākumi