×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, R vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Siguldas Tehnoloģiju izglītības centrs

Siguldas Tehnoloģiju izglītības centrs
 
Adrese: Ata Kronvalda iela 7, Sigulda
Tālrunis: 22137795
 
Direktors  Edgars Bajaruns
 

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis

E-pasts

Edgars Bajaruns

Direktors

22137795

edgars.bajaruns@sigulda.lv


Sākotnēji Tehnoloģiju izglītības centrs bāzēsies Siguldas Valsts ģimnāzijā, bet nākotnē pārcelsies uz piemērotu, atsevišķu ēku. Plānots, ka 2023. gadā Tehnoloģiju izglītības centrā būs pieejamas jaunākās mūsdienu tehnoloģijas ar informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) izglītību saistītu programmu īstenošanā, kura galvenā mērķauditorija ir izglītības iestādes un vispārējās izglītības skolotāji. Vienlaikus centrs būs vieta, kas koordinē ar IKT infrastruktūras attīstību saistītu jautājumu risināšanu un projektu ieviešanu pašvaldībā, sadarbojoties ar uzņēmējiem, universitātēm un citiem sadarbības partneriem.

Tehnoloģiju izglītības centra stratēģija tiks īstenota pa posmiem – veidota saturiskā bāze, iedzīvinātas izglītības programmas, apmācīti pedagogi, veidojot ieinteresētu un aizrautīgu mūsdienu tehnoloģiju kopienu, kura pēc tam apdzīvotu šīm funkcijām radītu infrastruktūru. Šobrīd uzsākts darbs pie stratēģijas ieviešanas, pakāpeniski izveidojot inovāciju un izglītības platformu, kura aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām, augsti kvalificētu ekspertu komandu, kas nodrošina plašu pakalpojumu klāstu izglītībai, sabiedrībai un pašvaldībai.

Pasākumi