×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

LMT Raibajā sunī!
zane
2009-01-27
Gribētu zināt jūsu ndomas par LMT raibajā sunī!Tur tā Vecā pārdevēja ir vnk neciešama,es nācu pirkt aksesuārus un viņa uz mani bļauj-pagaidīt nevarat,neredzat ka es rakstu?patiesībā šausmīga attieksme no viņas puses vienmēr sēž ar neapmierinātu ģīmi,bail tādai pat ko jautāt-ļoti neapmierināts cilvēks!

sinciite
 - 2009-01-27 17:35
Jā, liek aizdomāties, ka Latvijā cilvēki paliek arvien neapmierinātāki. Kaut gan pie šiem apstākļiem būtu jāpriecājas, ka vismaz darbs ir. nekādas pateicības, liekas. UN AR SAVU LIELO NEAPMIERINĀTĪBU NEKO PANĀKT TĀPAT NEVAR, VAR TIKAI DARBU PAZAUDĒT!!!
mincite
 - 2009-01-29 21:49
es arī eju ar līkumu šai kundzītei!
Dacii
 - 2009-02-01 15:32
Pilnīgi piekrītu, ka darba devējiem vajadzētu apsvērt šīs kundzītes lietderīgumu saistībā ar klientu apkalpošanu. Pirms gada pirku mobilo telefonu un bija tāda sajūta, ka jājūtas vainīgai par viņas neapmierinātību un neiecietību.Otreiz diez vai ko jautāšu un neiepirkšos minētajā veikalā, ja tas babulis vēl tur sēdēs.
mārīte
 - 2009-02-02 08:52
Neko sliktu es nevarētu teikt, pa veco pārdeveju.Man piemēram nepatiktu,ka man jautātu, ko es vēlos,ja nēesmu apskatījusi nevienu nieciņu,kas tur atrodas.Man tā nav gadījies,ka būtu bijusi nelaipna.Jā, bet Šokolādē papīru formēšana un telefonu iegāde paiet ļoti ilgi.
slieka
 - 2009-02-12 14:59
Gados ecākā pārdevēja Ilze ir veikala īpašnieka radiniece, tāpēc arī var atļauties uzvesties kā patīk ;) bet kopumā, viņa ir garastāvokļa cilvēks, dažreiz jauka, bet dažreiz neciešama, tas gan!
gustavito
 - 2009-02-16 13:26
SLIEKAI!!! taa paardeveeja nav NEKAADA radiniece veikala iipassniekiem, ja nezini tad nemuldi!
slieka
 - 2009-02-18 12:53
gustavito - Es ļoti labi zinu ;)
gustavito
 - 2009-02-18 20:49
izskataas ka nezini gan;) vismaz tagad zini
aivars
 - 2010-04-01 16:12
Es saskāros ar apkalpošanas servisu pērkot lattelecom dekoderi. Mani var teikt apkalpoja igni ,gribi pērc gribi nepērc. Neko nevarēja pastāstīt,galvenais dod naudu un še tev prece.Žēl,ka veikalos ir tik nelaipni un nezinoši pārdevēji.
Gunārs
 - 2010-04-02 15:32
Es atkal varu pasūdzēties par t/c šokolādes LMT darbiniecēm. 2009.gada augustā gāju uz LMT uz laiku atslēgt pieslēgumu, jo devos uz ārzemēm. Pie letes tumšmate pārdevēja, nu ļoti skaudri un rupji man atcirta, nespēja slēpt īgnumu un neapmierinātību.Tagad gan atkal esmu LMT klients un to tumšmati jau kādu laiciņu nemanu.

Pasākumi