Piektdiena, 22. janvāris
Šodien sveicam: Austris
Laika ziņas: Sigulda +0.8℃, D vējš 5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Klaiņojošie suņi
Laura
2012-04-04
Uzskatu,ka vajadzētu pievērst vairāk uzmanību suņiem,kas klaiņo vai vienkārši staigā blakus saimniekam bez pavada.Nākot no kaķīskalna gadījās starpgadījums,gāju uz māju un suns skrēja virsū un iekoda kājā.Netālu nāca kāds vīrs,diemžēl nezinu vai viņš bija saimnieks vai nē,bet dusmīgi noskatījās.Kas un kā nezinu, bet turpat mazi bērni ar staigā,nedod dievs viņiem iekostu.Vajadzētu saimniekiem pievērst lielāku uzmanību saviem suņiem,it īpaši ja zin,ka viņš ir agresīvs.

Mārīte
 - 2012-04-05 08:59
Saproti ir tā, ka īsti nevienam neinteresē suņi, kamēr nav notikusi slepkavība, man arī bija problēma ar klaiņojošiem suņiem, zvanīju pašvaldībai, a viņi pateica, lai es noķeru un viņi savāks, bet reāli, viens īsti vesels neizskatījās, bet nu ok, noķēru un viņi savāca viņu, bet fakts kā tāds, mums neviens netaisās palīdzēt, tākā palīdzi pati un ķer ciet, kamēr tiešām kaut kas nav noticis, jo atruna ir tāda, ka mums jau nekā nav, lai viņus dabūtu rokās. Jāvaino jau dižie cilvēki, kuri paņem bērniņiem smuku kucēnu un kad izaug, tad izmet ārā, jo nevienam vairs viņu tā īsti nevajag, žēl, bet neko jau neizdarīs.
Administrācija
 - 2012-04-11 13:58
Labdien, Siguldas novada Pašvaldības policijas vārdā paskaidrošu, ka Siguldas novada Dome ir noslēgusi līgumus ar divām dzīvnieku patversmēm. Pēdējā gada laikā patversmēs ievietoti 55 suņi un 25 kaķi. Uz vienu patversmi dzīvniekus nogādā Pašvaldības policijas darbinieki, bet uz otru patversmes personāls. Pašvaldības policijas darbinieki patversmē nodod tos suņus, kurus ir izdevies noķert patstāvīgi vai kurus pēc savas iniciatīvas ir noķēruši novada iedzīvotāji. Patstāvīgi tiek noķerti tie suņi, kurus iespējams noķert bez veterinārārsta klātbūtnes, tas ir, neizmantojot medikamentus dzīvnieka iemidzināšanai, bet, izmantojot dzīvnieku ķeramo cilpu. Ja suns ir agresīvs un ar cilpu vai citādi nav noķerams, par to tiek paziņots patversmes personālam, kurš noteiktā laikā ierodas un suni noķer, izmatojot medikamentus un veterinārārsta pakalpojumus. Savukārt, atbildot par suņa izvešanu pastaigā bez pavadas, informēju, ka saskaņā ar MK noteikumiem Nr.266 „Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai” pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas suns bez pavadas var atrasties zaļajā zonā un mežā (izņemot vietējo pašvaldību noteiktās vietas, kur saskaņā ar vietējo pašvaldību Saistošajiem noteikumiem tas ir aizliegts) pastaigas laikā īpašnieka vai turētāja uzraudzībā un redzeslokā tādā attālumā, kādā īpašnieks vai turētājs spēj kontrolēt dzīvnieka rīcību. Ar cieņu, Siguldas novada Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Garjānis
Laura
 - 2012-04-30 18:32
Kā lai tad noķer suni,kas tikko ir iekodis? Pietam klibojot gāju uz māju, kur nu vēl ķert to suni, lai sakož vēlreiz? Uzskatu,ka jāpievērš lielāka uzmanība tam, Jo citās dienās,kad eju mājās Kaķīšos redzu daudzus suņus,kuri klaiņo. !
cirliitis
 - 2012-10-01 12:12
Otro nedēļu terorizē maza kaķa auguma suņuks. Situācija ir smieklīga, manai sunei ir meklēšaņās. Protams ka ārā no pagalma nelaižam, bet šīs mikrobs vienalga uzodis un cairām dienām rušina zem sētas aliņas. Pagaidām nav nekas nopietns, šur tur sēta pabojāta. Ja zvanītu pašvaldībniekiem, gan jau par mani smietos. Bet mieru neliek jautājums, kas tad ja mana lielā sune pēcāk pa kādu no šiem rakumiem tiks brīvībā. Viņa ir mīļa un mierīga, bet cilvēki ir pārāk aizspriedumaini un ieraugot brīvi klīstam manu milzi var arī sabīties. Mikrobs (kā mēs viņu saucam) pat gribot cilvēkam iekost nevarētu, ir pat tam žetons. Tā saimnieki laikam domā, ka TĀDU var arī laist nepieskatītu. Tomēr dēļ šī mazā provokātora viena kaimiņa suns jau bija izlauzies. Pamanījām, sasaucām, aizlāpījām, bet.. gan jau pat tagad mikrobs atkal kautkur rok. Tāpēc laikam jāseko PP ieteikumam, vakarā jāķer "mikrobs" aiz čupra un jāatdod Garjānim. :)

Pasākumi

       Janvāris 2021       
1 23
45 678 9 10
1112 1314 15 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031