×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Dziesmu svētku biļešu tirdzniecība
Ieva Kvāle
2013-05-02
Lielu sāpi un šoku man sagādāja biļešu tirdzniecība Siguldā 1. maijā. Jau 4.50 biju pie Kultūras nama stāvēju rindā pēc biļetēm. Pati esmu dziedājusi kori 30 gadus tāpēc pats svarīgākais bija nopirkt biļetes uz Noslēguma koncertu. Biju rindā pati pirmā un cerēju ka vismaz dažas nopirkšu. 5 min. pirms vienpadsmitiem ieradās J. Borīte un divas sievietes no administrācijas. Borīte lika tās apkalpot pirms rindas. Rezultātā, es kas biju rindā pirmā , nerunājot par citiem aiz manis ,nedabūju nevienu biļeti.Protams,biļešu bija maz , bet tās pašas paņēma administratores ,kurām kā teica Borīte tās pienākas. Bet zināms , ka Pašvaldībai bija savas biļešu rezerves kā visām pašvaldībām. Kāpēc tad tik nekaunīgi vajadzēja rīkoties? Tagad es zinu par kuru es nebalsošu , par J. Borīti noteikti nebalsošu , jo tā ir vienīgā iespēja parādīt savu attieksmi pret cilvēku kultūrā ar netīrām rokām, Politiķim vajag būt kā Jānim Čakstem skaidru sirdi un tīrām rokām.

Jolanta Borīte
 - 2013-05-02 18:19
Aprakstīto situāciju vērtēju citādāk, tāpēc sniedzu skaidrojumu. Pašvaldības darbiniekiem un arī Kultūras centra darbiniekiem Dziesmu svētku biļešu iegādei netika dotas nekādas privilēģijas. Iepriekš rezervējamās biļetes kas tika pieškirtas Siguldas Domei kopskaitā 40 gab. uz Noslēguma koncertu un 40 gab. uz dažādiem Deju koncertiem tika piedāvāts iegādāties Dziesmu svētku kolektīvu vadītājiem un pašvaldības darbiniekiem, kas tiešā veidā saistīti ar kultūras procesu vadīšanu un organizēšanu. Lai atvieglotu biļešu tirdzniecību gan pirmajā, gan arī šajā reizē, tika ieviesta numuriņu sistēma. 1. maijā Kultūras centra dežurante Aija biļetes iegādājās ar numuru "1" un tad biļetes varēja iegādāties numurs 2, 3 utt. Situācijā, kad biļetes vairs nebija pieejamas Biļešu paradīzes kasē, nav vainojamas konkrētās personas. Jolanta Borīte tieši tāpat kā visi iedzīvotāji bija biļesu pircēju rindā ar 14. numuru un biļetes uz Noslēguma koncerta ģenerālmēginājumu - papildkoncertu 6.jūlijā plkst. 10.00 un deju koncertu 5.jūlijā plkst. 14.00 iegādājās tajā brīdī, kad bija pienākusi viņas rinda.
Ieva Kvāle
 - 2013-05-03 11:47
Borītes skaidrojums neatbilst patiesībai . Man ,kas bija rindā pirmā iedeva 3. numuru. Divi pirmie bija minētām administratorēm, nezinu ne viņu vārdus ne uzvārdus. Taču klāt visu laiku bija Borīte un teica ka viņām biļetes pienākas. Tas jau atgādina krievu laikus , kad teica mņe položeno. Kā Jūs Borītes kundze justos manā vietā ?Es nevienam priekšā negāju , nožēloju ka neizsaucu policiju. Tā kā esam veci siguldieši par šo nekrietnību informēsim daudzus siguldiešus.
Jana
 - 2013-05-03 12:44
Prieks par Jūsu, Ieva Kvāle, drosmi izsakot savu neapmierinātību. Es rindā stāvēt negāju, jo zināju, ka nebūs reāli tikt pie biļetēm, bet, ja būtu gājusi, nemaz nezinātu, ka ir kaut kāda nr. sistēma. Sviests! Cilvēks iet naktī stāvēt rindā pēc biļetēm, laikā, kad Borīte vēl saldā miedziņā čuč, jo viņa tak zin, ka pie biļetēm tiks tāpat (un nevajag tēlot cietēju ar 15.nr.!) un iebāž pa blata sistēmai! Mani tracina, kad, tie, kuriem jau tā visa tiek gana, ņem nost parastiem iedzīvotājiem! Es par Jums, Borītes kundzīt arī nebalsošu, neesat cienīga iedzīvotāju ievērības!
Jana
 - 2013-05-03 12:45
Vai, kļūdījos - ar 14 kārtas nr.
Kristaps
 - 2013-05-08 22:45
Trešais numurs Alianses sarakstā – ja nu kāds domā, vai "viņai pienākas" arī vēlēšanās.

Pasākumi