Piektdiena, 10. jūlijs
Šodien sveicam: Lija, Olīvija, Olivers, Odrija
Laika ziņas: Sigulda +11.3℃, D vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

1. klases skolniekam neesot vietas...:(
sauljuks
2013-05-09
Šodien saņēmu šokējošu zvanu no Siguldas pilsētas skolas. Manam bērnam nepietiekot vietas, tāpēc pieteikums esot atteikts. Kur griezties? Mans bērns ir dzimis Siguldā un deklerēts Siguldas novadā no dzimšanas brīža. Piedāvāja PMK skolu vai Laurenčus, bet šīs skolas ir patālu no dzīvesvietas, turklāt vēlamies mācīties tieši šajā skolā.. Interesanti, vai tiešām nokomplektētajās klasēs ir visi bērni, kuri ir deklerēti Siguldā?

sauljuks
 - 2013-05-09 17:09
Ne PMK skolu, bet Lauktehnikas (kļūda)
Administrācija
 - 2013-05-14 15:35
Siguldas novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja informē, ka Izglītības pārvaldes speciālisti pārbaudīja deklarētās dzīvesvietas bērniem, kuri pēc Siguldas pilsētas vidusskolas direktores iesniegtajiem sarakstiem tiek uzņemti 1.klasē, un bērniem, kuriem uzņemšana atteikta.
Sarakstā ar bērniem, kuri reģistrēti uzņemšanai Siguldas pilsētas vidusskolā, dzīvesvieta Siguldas novadā nav deklarēta trim bērniem – vienam no tiem, piemēram, deklarēta Tallinā. Mēs saprotam, ka var būt dažādi iemesli, kāpēc ģimenē bērns nav deklarēts savā faktiskajā dzīvesvietā, tāpēc, ja tiktu noteikts obligāts nosacījums – uzņemšana tikai konkrētā dzīvesvietā deklarētiem, – bērni tiktu pārdeklarēti (elektroniski tas iespējams dažās minūtēs) un pēc tam atkal pārdeklarēti citur. 14 bērniem uzņemšana Siguldas pilsētas vidusskolā atteikta, no tiem trijiem dzīvesvieta bija deklarēta ārpus Siguldas novada.
Jau iepriekš tika ziņots, ka uzņemšana 1.klasē Siguldas novada skolās notiks rindas kārtībā. Par to, ka reģistrācija uzņemšanai tika uzsākta 1.martā, informācija tika ievietota Siguldas novada pašvaldības informatīvajā interneta vietnē (publicēts 19.februārī) un Siguldas novada pašvaldības ikmēneša bezmaksas izdevumā „Siguldas Novada Ziņas” (publicēts februāra avīzē, kas iznāca 28.februārī), kas tiek iešķirotas visās reģistrētajās pasta kastītēs Siguldas novadā.
Siguldas pilsētas vidusskola 2013./2014.mācību gadam var uzņemt trīs 1.klases. Katrā klasē noteikts uzņemt 28 skolēnus, kopā – 84 skolēni.
Reģistrācija novada skolām tika uzsākta 1.martā, un 84. bērns pēc Izglītības pārvaldes datiem minētajā skolā tika reģistrēts 5.martā. Tiem bērniem, kuri netika uzņemti Siguldas pilsētas vidusskolā, pašvaldība piedāvā vietu Siguldas 1.pamatskolā vai Laurenču sākumskolā.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija.

Pasākumi

       Jūlijs 2020