×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Rēķini par bērnu dārzu, pulciņiem
Laurinjsh
2014-01-22
Cik ir pieejama informācija domei ir problēmas ar eur rēķinu izrakstīšanu. Iespējai drukāt, ietverot Eur cenas bija gan noteiktas jau krietnu laiku atpakaļ. Nesaprotu,kur ir problēma.
Līdz šodienai rēķina par decembri vēl nav, bet tūliņ jāmaksā par janvāri. Vai pašvaldība plāno izrakstīt rēķinu par 2 mēnešiem uzreiz? Par pulciņiem ok, summa nav liela. Bet par bērnu dārzu vienam bērnam pilns mēnesis maksā virs 30 Ls - 42 EUR. Un ja jāmaksā par 2 mēnešiem uzreiz, un ja vairāk kā viens bērns - summa ir milzīga. Vai apmaksas termiņš arī tiks tam vienam rēķinam pagarināts līdzvērtīgi kavējumam, kam noteikti jābūt garākam par noteiktajām 25 dienām.

Dagnija
 - 2014-01-22 21:43
Man ar šī situācija neiet pie sirds, tomēr, es nesteidzu iztērēt summu, kas domāta decembra rēķina apmaksai, citām lietām. Līdz ar to, nekādu problēmu. Ir tas rēķins tagad, vai vēlāk. :)
Zane_Lauka
 - 2014-01-22 23:17
Es izdarīju pavisam vienkārši. Samaksāju 30 eiro uz ikmēneša kontu un tagad gaidīšu, kādu pārrēķinu pašvaldība atstūtīs. Ja neatsūtīs, arī par šo mēnesi maksāšu tos pašus 30 eiro. Kaut kad jau tiksim pie īstās bilances, jo pierādījums, ka esmu maksājusi man būs i-bankā. Iesaku Tev rīkoties tāpat vai līdzīgi. Tu pati vislabāk zini, cik bieži Tavs bērns apmeklēt bērnudārzu.
Laurinjsh
 - 2014-01-23 08:46
taisība, laikam jāiemet nauda kontā, lai viņi paši tiek skaidrībā. Paldies par ideju!
Administrācija
 - 2014-01-23 09:34
Labdien! Siguldas novada pašvaldības Finanšu pārvaldes vadītāja informē, ka sakarā ar pāreju uz eiro, grāmatvedības programmai ir tehniskas problēmas, kas tiek risinātas. Piektdien bērnudārzi saņems drukātas kvītis ar rēķinu par decembri, kuras tiks izdalītas vecākiem.
Jau mēneša sākumā pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji tika informēti par esošajām problēmām, un pašvaldības grāmatveži aicināja informēt vecākus par to, ka rēķinu izsūtīšana kavēsies.
Aicinām uz sadarbību un sapratni! Papildu informācija par rēķiniem un aprēķināto summu par bērnudārza ēdināšanas pakalpojumiem iespējams saņemt pie grāmatvedes Aijas Butkānes pa tālruni 67970860.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi