×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

bezmaksas autobus
Oksana
2014-01-23
Ozolins! Man nevajag vilciena sastāvu! Man tikai vajadzēja ar ratiem tikt autobusā! Bet redziet,tajā autobusā ratiem vieta nav.

Saistītās tēmas:

Bezmaksas autobus

Ozolins
 - 2014-01-23 17:28
Mīļā sirds, kur bija problēma - saloki ratus un brauc. Galīgi izlaistas ir tās mūsdienu preilenes.
Oksana
 - 2014-01-24 11:50
Jā,protams es to varēju izdarīt! Bet shoferim ,es uzskatu,vajadzēja man palīdzet.Es neprotu attaisit bagazhnieku un vai vispār es pati to drīkstu darīt.Es uzskatu ka shoferim vismāz to vajadzēja man to piedāvāt.
Laurinjsh
 - 2014-01-24 12:00
tad man ir jautājums Ozoliņam - kur likt bērnu,kamēr mammai jāloka rati, jāver vaļā bagāžnieks??? Iemest kupenā? ak, kupenu jau arī nav....
Ozolins
 - 2014-01-25 17:52
Tad man jautājums abām jaunkundzēm - vai šoferim būtu jāloka Jūsu bērna rati? Salokat ratus un vadītājs viņu ieliks bagāžas nodalījumā. Nez kāpēc šeit neceļ traci mammas no Mālpils vai Mores. Laukos nav tik izlepuši ļautiņi kā pilsētā. Vēl joprojām neredzu problēmu.
Laurinjsh
 - 2014-01-25 18:45
ar vienu roku var salocīt ratus, jā, sievietes var daudz. Ar otru atvērt bagāžnieku. Bet ar vienu roku ratus māmiņa nevar pacelt. Vai nu esi pārāk jauns, jo neesi pieredzējis šādas situācijas. Vai arī esi vīrietis, kura sievieti nevar apskaust.
Ozolins
 - 2014-01-25 19:30
Laura, Tu man piedod, bet šoferim nu gan Tavi rati nav jāloka - ja kaut kas notiks, nedod Dievs - šoferis būs vainīgs, jo redz nemāk ratus locīt.
Ozolins
 - 2014-01-25 19:31
Ak jā un vēl neviens no šoferiem nav atteicies iecelt ratus autobusa bagažniekā, tik vajag palūgt nevis pavēlēt.
Laurinjsh
 - 2014-01-25 21:21
kā jau teicu, salocīt mamma visticamāk iemācījusies ar vienu roku, bet atvērt bagāžnieku un iecelt nevar. Es arī domāju,ka šoferīši palīdz. Nezinu kāda komunikācija bija Oksanai. Es tikai mazliet uzvilkos par to,ka jaunās māmiņas ir preilenes,kas pašas neko nevar izdarīt.
Oksana, ko tieši šoferis Jums atbildēja?
Ozolins
 - 2014-01-26 07:56
Nez kā Jums te Siguldā ir pieņemts, bet braucot no Mālpils - mamma saloka ratus, autobusa vadītājs stāv pie atvērta bagažnieka un ieceļ tajā salocītos ratiņus.
Preilene ir tā, kas tālāk par cāli.lv nav degunu pabāzusi un viss viņai ir slikts.Atvaino, ja aizskāru.
Oksana
 - 2014-01-26 11:07
Es neesmu nekāda preilene , esmu trīs bērnu mamma.Man tikai bija jautājms kāpēc sestdienās neiet lielais Siguldas autobus kurā es varu ar ratiem un bez ratiem iekāpt bez citas palīdzības!
Ozolins
 - 2014-01-26 14:11
Redz, vajag un viss. Nu ko - raksti papīru Mitrēvica kungam, lai ar Siguldiešu autobusu Dome nodrošina 7 dienas nedēļā.
Oksana
 - 2014-01-27 12:31
Ne viss-Vajag un viss!- bet kāpēc!
L_R
 - 2014-01-27 15:06
Taisnība ir,ka autobusu šoferi nevēlas palīdzēt pat,ja viņiem palūdz. Ir nācies dzirdēt dažādas replikas kā, piem., "Kad taisīji, tad gan nesauci palīgā!" utml. Nekad neesmu lūgusi salocīt ratus, bet atvērt bagāžnieku gan, jo nepārzinu katra autobusa uzbūvi, bet reti kurš šoferis ir atsaucīgs.
Maja
 - 2014-01-27 15:23
Cik esmu braukusi, šoferīši vienmēr ir ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi...

Pasākumi