Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, DR vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Pīladžu ielas gals ciet!
rihinators
2014-06-20
Būtu interesanti uzzināt kuram ''gudrajam'' cilvēkam ir ienākusi doma prāta aiztaisīt ciet Pīlādžu ielu, kas iznāk no ZPS dzīvojamā rajona uz Vidzemes šoseju pretī Nītaures ielai???? Kur var kautko tik stulbu izdomāt???? Kurš par to ir atbildīgs?????

Administrācija
 - 2014-06-20 14:34
Labdien, Siguldas novada pašvaldība jau informēja, ka VAS „Latvijas Valsts ceļi” 19.jūnijā uzstādīja aizsargbarjeru uz šosejas A2, kas krustojas ar Nītaures ielu (turpinājumā Pīlādžu iela). Papildus tam tika uzstādītas arī attiecīgas ceļa zīmes, lai regulētu satiksmi, tostarp uz Helmaņa ielas tika uzstādīta ceļazīme, kas norāda uz strupceļu Pīlādžu ielā.
Pīlādžu ielas iedzīvotāji vairākkārt informējuši VAS „Latvijas Valsts ceļi” par nepieciešamību novirzīt intensīvo satiksmi no Pīlādžu ielas. Turpmāk intensīvāka satiksme notiks pa Helmaņa ielu, kuru plānots remontēt pēc projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Siguldas novada Siguldas pilsētā, IV kārta” realizācijas. Projekta ietvaros SIA „Saltavots” ir noslēdzis līgumu ar AS „UPB”par kanalizācijas tīklu paplašināšanu Peltes–Kalnabeites rajonā. Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt maģistrālo kanalizācijas tīklu (spiedvads, paštece) piecu kilometru garumā, ūdensvadu 0,9 kilometru garumā. Tiks veikta arī divu jaunu kanalizācijas sūkņu staciju izbūve un vienas esošās kanalizācijas sūkņu stacijas rekonstrukcija. Būvdarbi šajā rajonā ir jau uzsākti, un tos plānots pabeigt līdz septembra beigām.
Būvdarbu pasūtītājs ir SIA „Saltavots”.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Ābeļdārza iedzīvotāja
 - 2014-06-20 17:20
http://sigulda.lv/public/lat/jaunumi/9269/comm?reply=49428
rihinators
 - 2014-06-23 09:45
Ka tik ne arī - ''pēc iedzīvotāju lūguma''! Vai nez pēc to pašu iedzīvotāju lūguma, kuri tagad to barjeru apbrauc caur grāvi??? Iela, kas vairāk kā 30 gadus ir bijusi caurbraucama pēkšņi traucē iedzīvotājiem. Tad jau Siguldā ir jātaisa ciet visas ielas, kas iet cauri dzīvojamiem rajoniem, lai netraucē!!!!
Elīna
 - 2014-06-26 12:42
Labdien!
Pēc lasītā es saprotu, ka satiksme tiks novirzīta uz Helmaņa ielu, tādējādi padarot to "intensīvāku", bet pēc tam tiks uzsākti remontdarbi, pamatīgi satiksmi apgrūtinot. Vai nebūtu tieši pretēji jāpadomā par to, kā remontdarbu laikā atvieglot iedzīvotājiem pārvietošanos? Ābeļdarzā pa visām ielām iedzīvotāji pārvietojas ar auto. Kurš un pēc kādiem kritērijiem nolemj, ka satiksme ir pārāk intensīva, tādējādi liedzot pārvietošanās brīvību arī pārējiem?
s.s.
 - 2014-06-28 20:38
Tieši tā, tad visas caurbraucamās ielas Siguldā ir jātaisa ciet! Un tagad ir jāmaina arī Siguldas karte, jo visās taču šī iela ir atzīmēta kā caurbraucama!
Ābeļdārza iedzīvotāja
 - 2014-07-01 16:44
Ņemot vērā šī brīža novitātes uzdevu sekojošu jautājumu:

Vērsos pie domes ar jautājumu, kad redzēsim greideri un greiderēšanas grafiku jaunajai "galvenajai ielai", kas nav greiderēta kopš 16.jūnija un tad, tas tika veikts tik paviršī, ka par greiderēšanas faktu kā tādu izlasīju Sigulda.lv, nevis pamanīju ielas strauju stāvokļa uzlabojumu!

Ir pagājušas 6 dienas - atbildi vēl gaidu. Vai tiešām tas ir tik sarežģīts jautājums?


Saņēmu automātisku atbildi:

Labdien!

Paldies par Jūsu iesūtīto vēstuli. Atbildi sniegsim tuvākajā laikā.

Jūsu e-pasta sūtījums saņemts un reģistrēts Siguldas novada pašvaldības lietvedības sistēmā.
Identifikācijas nr.: E-F/2014/73
Reģistrācijas datums: 25.06.2014 08:54:25

Nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar Siguldas novada pašvaldības Kanceleju pa tālruni 67970844.
Ābeļdārza iedzīvotāja
 - 2014-07-01 16:53
Atsaucoties uz komentāriem no šīs lapas: http://sigulda.lv/public/lat/jaunumi/9269/comm?reply=49428

Kā tad paliek ar bērnu izlaišanu pie bērnudārza neadekvātās vietās? vai Helmaņu ielas spēļu laukuma norobežojumu?

Komentārs no raksta Sigulda.lv:
Nesenā pagātnē tika izveidota auto stāvvieta bērnu vecākiem, kas atveduši savas atvases uz bērnu dārzu uz Institūta ielas, bet būtībā, joprojām bērnus izlaiž uz mores ielas - ierosinājums: izskatīt iespējas uzlikt šajā ielā ceļa zīmes apstāties aizliegts, tādejādi neradot sastrēgumus no rīta un vakarā uz mores ielas un neapdraudot cilvēkus, jo ceļa zīme apdzivota vieta - NAV UN NEDRIKST but risinājums problēmei, tā pat kā ceļa zīme BEDRES, NELIDZENS CEĻŠ!
Administrācija
 - 2014-07-04 13:45
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības atbildīgie speciālisti informē, ka Helmaņa iela, ņemot vērā satiksmes intensitāti un ceļa seguma pieļaujamā mitruma robežas, jūnijā greiderēta divas reizes. Pavasarī notika Pīlādžu un Helmaņa ielas krustojuma un ielu remontdarbi – grants seguma uzlabošana, pēc kuras tika veikta papildu greiderēšana. Kopumā šīs ielas greiderētas biežāk nekā dažviet citas ielas Siguldas novadā. Savukārt mazāko, piemēram, Dailes, Pļavu un Ābeļu ielu greiderēšana notiek, izvērtējot tās stāvokli un satiksmes intensitāti. Ar sīkāku informāciju par greiderēšanas kārtību un specifiku, aicinām iepazīties iepirkuma dokumentācijā, kas pieejama pašvaldības interneta vietnē.
Šovasar netipiski lietaino laikapstākļu dēļ grantēto ielu un ceļu stāvoklis ir kritisks, tomēr greiderēšana notiek tad, kad tas ir iespējams, neatkarīgi no greiderēšanas grafika.
Vēsturiski Siguldas pagasta Peltes ciema ielu un ceļu tīkls nebija izveidots atbilstoši tehnoloģiskajām prasībām, tādējādi liedzot iespēju šobrīd veikt kvalitatīvu greiderēšanu. Arī Pīlādžu ielas pieslēgums A2 šosejai bija izveidots nelikumīgi. Šogad VAS „Latvijas Valsts ceļi” izbrauktuvi slēdza, savukārt pašvaldība ceļu un ielu infrastruktūras sakārtošanu, tostarp Peltēs, veiks prioritārā secībā, ņemot vērā pieejamo finansējumu.
Atbildot uz jautājumiem par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbiem Peltēs, SIA „Saltavots” informē, ka būvdarbu laikā var būt īslaicīgi satiksmes ierobežojumi, bet izbraukšana no īpašumiem rīta stundās un iebraukšana īpašumos vakara stundās tiks nodrošināta.
Plašāka informācija par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbiem Peltēs: http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/9330/.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Elīna
 - 2014-07-05 15:59
Ja jau runājam par ceļu labiekārtošanu, tad man gribētos zināt, kad tiks piedāvāts veiksmīgāks variants bedrīšu aiztaisīšanai par grēderi? Grēderis uzirdina granti un smiltis, tās izžūst un pēc tam braucošās mašīnas aiz sevis atstāj pamatīgu putekļu mākoni, ko esam spiesti ieelpot. Vai domes pārstāvjiem vispār ir priekšstats, kādā stāvoklī ir Ābeļdārza ielas, sevišķi rudenī, kad daudzās bedres fiziski nav iespējams apbraukt. Varbūt derētu atcerēties, ka Sigulda nebeidzas pie Vidzemes šosejas - nodokļu maksātāji un vēlētāji ir arī otrā pusē šosejai.

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031