Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, D vējš 2.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas autostacijas pieturas vietu remonts
Juris
2014-08-14
Atklāti sakot, kad ieraudzīju uz pie kādiem maziem betona klucīšiem bija pieskrūvēti balsti iepriekš, biju pārsteigts. Pat cilvēkam, kurš neko nesaprot no būvniecības un fizikas bija jāsaprot, ka konstrukcija ir lemta sabrukšanai.
Un pašlaik, redzot jauno variantu, šķiet, ka pēc 2-3 gadiem viss atkal sašķiebsies. Grunts taču ir mīksts māls. Un bez pamatīgu pāļu dzīšanas, visi centieni būs bezcerīgi.
Vai tiešām 3 reizi piedzīvosim apkaunojošu šīs neveiksmīgās konstrukcijas krahu?

Administrācija
 - 2014-08-14 16:46
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes vadītāja informē, ka sakarā ar defektiem stacijas nojumēs, SIA „AB Architekti” ir izstrādājuši izmaiņu projektu, kurā noteiktas augstākas prasības pielietotajiem materiāliem (betonam) un pamatu konstrukcijai. Izmaiņu projektam ir veikta neatkarīga būvinženiera ekspertīze. Darbus garantijas laikā veic SIA „YIT Celtniecība”.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Ielejiņš
 - 2014-11-10 18:30
Ļoti ceru, ka dienā kad objekts tiks pieņemts līs pamatīgs lietus. Jo šobrīd izskatās, ka tiek pieļauta tā pati kļūda, kas iepriekšējā reizē. Nav padomāts par lietus ūdens novadīšanu. Liela lietus gadījumā straume būs pamatīga. Iepriekšējā variantā no stikla jumta krītošais ūdens izskaloja bruģī gandrīz pusmetru dziļu bedri.
Ceru saņemt atbildi, jo Siguldā gandrīz pēc katra objekta nodošanas pēkšņi atklājas zili brīnumi.
Kārtībnieks
 - 2014-08-19 10:34
Juri, var redzēt, ka grāmatiņa nav lasīta, bet viedoklis ir.

Ja Jūs redzētu uz kādām pamatu konstrukcijām balstās visi lielveikali, tad noteikti iepirktos tikai tirgus laukumā.
Lulu
 - 2014-08-26 19:59
Cerēsim, ka šoreiz būs viss kārtībā....
Bet-
1.Manuprāt bija jāizvēlas vieglāki materiāli jumta daļai...
2.Pati konstrukcija bija kā bura, kurā vējam ieķerties....
3. ...Un vispār-vai tāds monstrs bija vajadzīgs, jo no lietus viņš tāpat nepasargā..., pārāk augsts....
Atbilde: Lulu
Administrācija
 - 2014-08-28 09:26
Labdien!
Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes speciālisti jau informēja, ka SIA „AB Architekti” ir izstrādājuši izmaiņu projektu, pēc kura būvuzņēmējs veiks atjaunošanas darbus.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Administrācija
 - 2014-11-12 11:10
Labdien, Ielejiņš!

Siguldas novada pašvaldības Īpašumu, būvniecības un investīciju pārvaldes vadītāja informē, ka stacijas nojumju atjaunošanas darbi vēl nav pabeigti un notekas gar stikla jumtu tiks pievienotas tuvākajā laikā.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Atbilde: Administrācija
Ielejiņš
 - 2014-11-13 14:15
Ar notekām vien būs par maz. Pirms konstrukcijas kraha tieši tā arī bija. Ūdens lielā straumē no notekas tālākā gala gāzās tieši virsū mauriņam. Dažu nedēļu laikā izveidojās pamatīga bedre. Tad bedrē tika salikti bruģakmeņi. No sākuma tīri nekas, pēc tam arī tie tika izskaloti un bedre izskatījās jau pēc atkritumu izgāztuves.
Ticamākais, ka tieši tā notiks arī šoreiz. Uz pieņemšanas dienu saliks mauriņā smukus bruģakmeņus. Kaut patiesībā būtu nopietni jāpadomā kā ūdeni no notekcaurules uztvert un kā to aizvadīt. Šobrīd tas vienkārši lielā straumē tek vairāk nekā 10 metrus tieši pa autobusu pieturas bruģi. Un ir tikai laika jautājums, kad bruģis sāks sabrukt.

Pasākumi

       Jūlijs 2020