Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +19℃, DR vējš 5.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

SIA JUMIS maksa par atkritumiem pacelšana
anciss
2015-02-21
Labdien.Saņemot rēķinu par apsaimniekošanu ,izbrīna paziņojums ka no 1 marta 2015 gada tiks pacelta cena par atkritumu izvešanu no lidzšinējo 9.41 eur uz 9.91 eur.
Lūdzu sniegt skaidrojumu,pamatojumu par SIA JUMIS noteikto atkritumu apsaimniekošanas EUR 9.91 bez PVN/ par kubikmetru no 01.03.2015.
-Vai pietiekami neesat jau "uzvārījušies "izvedot pustukšus konteinerus no namu pagalmiem un piestādat rēķinu par pilno izvešanu???
-No kā tiek sastādīts lielgabarītu atkritumu izvešanas cena???
-Kādēļ nav daudzīvokļu namu pagalmos izvietoti stiklu šķirošanas konteineri?(un nestāstiet ka nav iespēju,iespēju ir ,tikai vajag gribēt nākt iedzivotajiem pretī ,un vides sakartošana iesaistities .
-un kad beidzot izvedisiet konteinerus laikā ,lai tas kaudzes nekrajas,tomēr tuvojas jau pavasaris ,saulīte silda,putniņi lidinās un smaka no atkritumiem ari sak izplatities,un klaiņojošie dzivnieki taja skaitā palīdz atkritumiem izplatīties pa siguldas ielām.
Paldies un cerot uz korektu un pamatotu atbildi
ar cieņu
Anciss

cirliitis
 - 2015-02-23 09:08
Šis nav oficiāls.., bet personīgs novērojums, subjektīvs viedoklis. Citkārt esmu lamājusi arī Jumi, bet ar pēdējo sadārdzinājumu viņiem maz sakara. Tas ir kārtējais šķēļu ģimenes valsts līmeņa slaukšanas plāns. Pirmkārt slēpjoties aiz ekoloģiskumu u.c. suņa murgiem, tika noteikts, ka siguldieši un citi nedrīkst izmantot citu kā vien getliņu - dārgāko izgāstuvi. Otrais solis jau bija getliņu tarifa pacelšana, kas ņemot vērā vidēji statistisko pasīvo lv pilsoni notika bez aizķeršanās...
Administrācija
 - 2015-02-23 09:53
Labdien!
Siguldas novada pašvaldība jau informēja, ka 28.janvārī Siguldas novada Dome apstiprināja Siguldas pilsētas SIA „Jumis” maksu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā – 9,91 EUR/m3. Jaunais tarifs stāsies spēkā 1.martā.
Sākotnēji SIA „Jumis” Siguldas novada Domei lūdza apstiprināt maksu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Siguldas novadā 12,03 EUR/m3, bet deputāti noraidīja tarifa projekta izmaksu daļu par sadzīves atkritumu savākšanu, pārvadāšanu un šķirošanu saskaņā ar noslēgto atkritumu apsaimniekošanas līgumu.
Dome apstiprināja tikai to izmaksu daļu, kas attiecas uz palielinātajām izmaksām par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā SIA „Getliņi EKO” un 2015.gada dabas resursu nodokļa izmaiņām par atkritumu apglabāšanu.
SIA „Jumis” tarifa izmaiņas ir apstiprinātas atbilstoši Atkritumu apsaimniekošanas likuma 39.panta pirmās daļas 2. un 3. punktam, sakarā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2014.gada 27.novembra Padomes lēmumu Nr.314, ar kuru apstiprināts jauns tarifs par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā SIA „Getliņi EKO” – 15,54 EUR/m3 bez PVN un dabas resursu nodokļa izmaiņām par atkritumu apglabāšanu, kas saskaņā ar Dabas resursu nodokļa likuma 3.pielikumu, 2015.gadā ir noteikts 12 eiro par vienu apglabāto tonnu.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Kendo
 - 2015-02-26 21:38
Kurš tad maksā starpību? Getliņi ņem piecpadsmitarpus. Mēs maksājam gandrīz desmit. Kaut ko nesaprotu.
Administrācija
 - 2015-03-02 17:29
Labdien!
SIA „Jumis” ir sagatavojis atbildes uz diskusijā izskanējušiem jautājumiem: „Atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņas Siguldas novadā ir saistītas ar to, ka jau no šā gada 1.janvāra par 13% ir paaugstinājies atkritumu deponēšanas tarifs poligonā SIA „Getliņi EKO”, kā arī ir stājušās spēkā dabas resursu nodokļa izmaiņas par atkritumu apglabāšanu. Iepriekš sniegtajā informācijā ir ieviesusies kļūda, SIA „Getliņi EKO” deponēšanas tarifs ir 15,54 EUR/par tonnu bez PVN.
Par daudzdzīvokļu mājai sniegtajiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, aicinām sazināties ar mājas apsaimniekotāju, ar kuru Jums ir noslēgts apsaimniekošanas līgums. Slēdzot līgumu ar Siguldas pilsētas SIA „Jumis”, māju apsaimniekotāji, izvērtējot iedzīvotāju vajadzības un atkritumu rašanās paradumus, nosaka nepieciešamo atkritumu konteineru daudzumu un tilpumu, izvešanas biežumu, lielgabarītu atkritumu izvešanu un citus jautājumus, kas attiecas uz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem. „Jumis” nodrošina pakalpojumus atbilstoši līgumā noteiktajam apjomam. Tāpat atbilstoši mājas apsaimniekotāja pieprasījumam „Jumis” nodrošina šķirošanas konteinerus pie daudzdzīvokļu mājām. Tāpēc aicinām vērsties pie savas mājas apsaimniekotāja ar lūgumu nodrošināt konteinerus atkritumu šķirošanai arī pie konkrētās daudzdzīvokļu mājas, ko nepieciešamības gadījumā „Jumis” ir gatavs nodrošināt. Ar cieņu, SIA „Jumis””

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031