Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +13.9℃, DR vējš 3.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Gauja.
Gundars.M
2015-04-30
Labdien.

Gribētu uzzināt kas uzrauga Gaujas upi Siguldas apkārtnē.Un kam var zvanīt par pārkāpumiem maluzveiniekiem utt.Esmu gan redzējis dīvainus tipus tur staigājam gan dzirdējis ka tagad vimbu laikā tur ķerot visādi un ne tikai vimbas,lašus ar,un vairāk lomus par atļauto daudzumu.Takā pats cenšos visu ievērot esmu bijis ar pamakšķerēt nevienu inspektoru neesmu tur manijis.varbūt slēpjas;) Un par auto novietošanu senlejā pats lieku maksas stāvietā bet citi tautā sauktā balonu pļavā pie upes un vēl pa krūmiem. vai tad to drīkst!

Administrācija
 - 2015-05-05 17:28
Labdien!
Saskaņā ar 2009.gada 22.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.1498 „Makšķerēšanas noteikumi” šo noteikumu ievērošanas kontroli veic Valsts vides dienesta un Dabas aizsardzības pārvaldes amatpersonas, kā arī Valsts vides dienesta pilnvarotās personas Latvijas teritorijā un vietējās pašvaldības pilnvarotās amatpersonas attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā. Gaujas upes posms Siguldas apkārtnē atbilstoši kontrolējošo valsts iestāžu teritoriālajam iedalījumam piekrīt Valsts vides dienesta amatpersonām – Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei, kurai par pārkāpumiem jāzvana pa tālruni 25666365, Dabas aizsardzības pārvaldes amatpersonām – Vidzemes reģionālajai administrācijai, kurai par pārkāpumiem jāzvana pa tālruņiem 26532835, 29433226, vai Valsts policijai pa tālruni 110 vai 112.
Atbildot uz jautājumu par iebraukšanu zonā, kuru regulē zīme „Iebraukt aizliegts”: Ceļu satiksmes likuma 4.panta ceturtā daļa nosaka, ka Valsts policija saskaņā ar likumu „Par policiju” nodrošina kārtību uz ceļiem, regulē transportlīdzekļu un gājēju kustību, veic satiksmes uzraudzību, kontrolē ceļu stāvokli, kā arī satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu un transportlīdzekļu tehnisko stāvokli.
Par 301. zīmes „Iebraukt aizliegts” pārkāpšanu var ziņot arī Siguldas novada Pašvaldības policijai, bet administratīvā pārkāpuma konstatēšanas gadījumā lietas materiāli tiks pārsūtīti pēc piekritības izskatīšanai Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Satiksmes administratīvo pārkāpumu izskatīšanas birojam.
Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020