Sestdiena, 25. janvāris
Šodien sveicam: Zigurds, Sigurds, Sigvards
Laika ziņas: Sigulda +3.1℃, R vējš 5.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Joprojām aktuāla problēma!
Lulu
2015-09-03
Jau tika diskutēts par krustojumiem un to sakārtotību...
Mani kā gājēju, kā bērnu mammu un vienkārši kā cilvēku, joprojām satrauc Zinātnes ielas un Vidzemes šosejas krustojums! Katru dienu turp un atpakaļ to šķērso bērni! Arī pieaugušie, protams! Joprojām tur nav gājējiem domātie gaismas signāli! Vai tiešām jāsagaida kāda nelaime, lai sarosītos dienesti un atbildīgie? Nelaimei ir pilnīgi vienalga, kam kas pieder un kas par ko atbild!!!

Administrācija
 - 2015-09-04 08:48
Labdien!

Uzklausot iedzīvotāju ierosinājumus, autoceļa A2 krustojumā ar Zinātnes ielu pašvaldība divus luksoforus jau jūlijā papildinājusi ar sekcijām gājējiem. Luksofori darbojas un uzlabo gājēju drošību. Savukārt Zinātnes ielas šķērsošanai pirms krustojuma izmantojama gājēju pāreja - satiksme šajā vietā nav tik intensīva.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Lulu
 - 2015-09-05 18:44
Paldies par atbildi!
Neveru gan piekrist tam, ka satiksme nav intensīva Zinātnes ielā! No rīta, laikā kad bērni ar kājām dodas uz skolām, braucēju nav maz... Ja mašīnu satiksmi regulē gaismu signāli, kāpēc arī gājējiem tas tiek liegts!?
Atbilde: Administrācija
cirliitis
 - 2015-09-30 12:17
Satiksme agrāk nebija tik intensīva, bet tagad pēc pīlādžu ielas slēgšanas, ir pat ļoti. Manā rīcībā nav ātruma radara, tāpēc vērtējums ir subjektīvs, bet manuprāt vēl ar vien par pīlādzenes slēgšanu sērojošie braucēji visas savas bēdas ieliek gāzes pedālī - jeb citiem vārdiem brauc neatbilstošā stilā un ātri. Tāpēc atbalstu iepriekējo rakstītāju lūgumu pašvaldībai šo krustojumu visos tā virzienos aprīkot ar gājēju luksoforiem.

Pasākumi