Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +14.9℃, DR vējš 5.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Televīzijas ielas remonts
Lateruns
2016-08-16
Labdien!
Vai tas ir normāli, ka Televīzijas iela ir uzrakta, darbojas luksofors, cilvēki cieš diezgan lielas neērtības, taču atjaunošanas darbi notiek šad tad, kaut kur, bet brīžiem vispār neviens neko nedara. Par brīvdienām nerunāsim, - tad nestrādā neviens! Vārdu sakot, - vairāk nestrādā, nekā strādā. Iesaku atbildīgajām personām pavērot darbu intensitāti. Kāds taču par kaut ko atbild un par to saņem naudu...! Arī patlaban, plkst. 13.30. iela ir tukša.

Administrācija
 - 2016-08-16 17:12
Labdien, Lateruns!

Ņemot vērā pēdējās nedēļas laikapstākļus un ievērojamo nokrišņu daudzumu, Televīzijas ielas rekonstrukcijas darbu norises vietā grunts nestspēja nav pietiekama, lai turpinātu iesāktos darbus. Būvnieki informē, ka tiek meklēti risinājumi, kā novērst radušos situāciju un būtu iespējams turpināt darbus pēc iespējas ātrāk.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Lateruns
 - 2016-09-25 13:46
Šis murgs notiek mūsu valstī visās jomās. Naudu pelnīt grib visi, taču izdarīt neko līdz galam nespēj. Tā ir reāla krāpšana. Lai pamācās no Eiropas valstīm, kā viņi būvē autobāņus. Pa šo laiku poļi vai slovēņi būtu jau 30 km maģistrāli uzbūvējuši, bet mūsējie spēj vien asfaltu noraut. Kurš maksās par iedzīvotāju neērtībām? Kurš maksās man par to, ka katru dienu jābrauc mazgāt mašīna, jo putekļi ir baismīgi? Nestāstiet tautai demagoģiju par grunti un nestspēju. Tādu blefu mēs no valdības dzirdam katru dienu. Ja kāds uzņēmās veikt tos darbus, tad viņam bija jāveic izpēte, nevis jāpārtrauc darbi pie pirmajiem sarežģījumiem. Šī pati kompānija n-tos gadus būvēja Tallinas šoseju. To kā viņi būvēja es redzēju, - vairāk dzerstījās, nekā būvēja. Varbūt tomēr izšķirošais faktors ir darba roku trūkums. Bet nu jau, kad vinnēts tenderis, tad var arī nestrādāt. Neviens ne par ko neatbild! Šādos gadījumos visu nosaka līgums, kurā ir definēti darbu veikšanas laiki un apstākļi. Kādi tie ir? Kurš to var pateikt?
Atbilde: Administrācija
Administrācija
 - 2016-09-26 10:36
Labdien, Lateruns!

Teritorijas attīstības pārvaldē informē, ka Televīzijas ielas pārbūves līguma termiņš tiek kontrolēts un nepamatoti termiņa kavējumi netiek atzīti. Līgums paredz, ka darbu izpildes termiņš var tikt pagarināts, ņemot vērā neparedzētus darbus, kas var atklāties, veicot pārbūvi un nebija paredzami pirms darbu uzsākšanas.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Meira
 - 2016-09-14 09:46
Labdien,
Jau kā mēnesi ir bijis un ir labs laiks, bez nokrišņiem un vēl citām kataklizmām, bet Televīzijas ielas remonts nemaz neiet uz priekšu. Katru dienu esmu spiesta vismaz divas reizes šķērsot šo ceļa posmu, jo dzīvoju šajā apvidū. Kad tiks pabeigti ceļa remontdarbi ? Vai gaidam lietu vai salu, kas visu situāciju pasliktinās?!
Atbilde: Meira
Administrācija
 - 2016-09-14 14:41
Labdien, Meira!

Televīzijas ielas pārbūves laikā atklājās vairāki neplānoti apstākļi, tādēļ, lai nodrošinātu maksimāli labu rezultātu, šobrīd būvnieks veic neparedzēto darbu saskaņošanu.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Meira
Africa
 - 2016-09-14 15:16
Vai ir iespējams šeit publicēt, kas tie ir par apstākļiem?
Kāds ir paredzamais darbu beigšanas termiņš? Asfalts šoruden taču vismaz būs..
Atbilde: Meira
Administrācija
 - 2016-09-14 16:04
Labdien, Africa!Veicot ielas virskārtas demontāžu, tika konstatēts, ka nepieciešams veikt izmaiņas projektā, lai nodrošinātu vienmērīgu ielas nestspēju visā ielas garumā.

Tas, cik daudz varēs izdarīt šoruden, ir ļoti atkarīgs no laikapstākļiem. Lai rezultāts būtu kvalitatīvs, darbi tiks pārtraukti, ja laikapstākļi traucēs tehnoloģiskos procesus, un atsākti nākamā gada pavasarī. Tomēr, kā norāda speciālisti, par darbu termiņiem un laikapstākļiem ir vēl pāragri spriest.Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Meira
 - 2016-09-26 09:22
Pilnīgi piekrītu Lateruns!!! Kurš maksās, ka katru dienu plēšam savu mašīnu ? Un katru gadu maksājam valstij nodokli par ceļa bojāšanu, kurš maksās mums par mūsu mašīnu remontiem ? Līdz mājām taču ir jānokļūst! Katru dienu ceļos agri no rīt, lai varu doties uz Rīgu un nopelnīt labu algu, kā arī nodokļus Siguldas pašvaldībai, bet šeit dzīvot sāk kļūt tikkai sarežģītāk...
9pērkoni
 - 2016-10-11 02:27
Piekrītu faktam, ka darbi tiek veikti ļoti novēloti, taču bēdīgākais, ka arī nekvalitatīvi. Piemēram trūkst vārdu cik traģikomiski uz ātro ir aizlipinātas Līvkalna ielas bedres, tāpat kā agrāk tika aizpildītas izzāģētās gāzesvadu? līnijas ceļa malās un pāri tam. Vienā gadījumā asfaltam iegrimstot izveidojas asa bedre pāri visam ceļam, otrā gadījumā ielāpa vietā uztaisīts tāds paugurs, ka tas ne ar ko daudz neatšķiras no bedres.

Ir pamatotas bažas par tagadējās rekonstrukcijas rezultātu, pasarg dievs kāds izdomās uzreiz pēc asfalta uzklāšanas kko zāģēt pāri visam ceļam.
Atbilde: 9pērkoni
Administrācija
 - 2016-10-11 16:29
Labdien, 9pērkoni!

Līvkalna ielā tika veikti ārkārtas remontdarbi pagaidu tehnoloģijā un šobrīd jau norit sagatavošanās darbi, lai tuvāko dienu laikā uzsāktu Līvkalna ielas pārbūvi visā tās garumā – no Krišjāņa Barona ielas līdz Televīzijas ielai, kurā asfaltseguma rekonstrukcijas darbi turpinās.
Teritorijas attīstības pārvalde, norāda, ka piecu gadu laikā pēc asfaltseguma rekonstrukcijas Līvkalna ielā rakšanas atļaujas netiks izsniegtas, tādējādi nebojājot jaunizveidoto segumu.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Africa
 - 2016-10-28 20:08
Labdien, Siguldas novada dome un ceļu būvnieki!
Paldies par asfaltu, jūtos kā Ziemassvētku dāvanu saņēmusi oktobrī. Bet ir viens Bet -, kāpēc pie Nurmižu ceļa krustojama ir atstāta asa, pretīga kante visa ceļa platumā. Jūnija sākumā uzklāja pēdējo asfalta kārtu Dārza ielai, kāpēc tagad vajadzēja to kasīt nost un atstāt salaiduma vietu kā uzartu lauku. Vai šo vietu šogad salabos?
Atbilde: Africa
Administrācija
 - 2016-10-31 11:06
Labdien, Africa!

Televīzijas ielā vēl joprojām norit būvdarbi – vēl nav uzklāta asfaltseguma virsējā kārta. Šuve atrodas vietā, kur savienojas Dārza ielas rekonstrukcijas projekts ar Televīzijas ielas rekonstrukcijas projektu. Šonedēļ, labvēlīgu laikapstākļu gadījumā, plānots uzklāt Televīzijas ielas asfaltseguma virskārtu un savienojuma vieta tiks izlīdzināta.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031