Trešdiena, 8. jūlijs
Šodien sveicam: Antra, Adele, Ada
Laika ziņas: Sigulda +15℃, DR vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Stāvlaukums
gustavito
2016-12-14
jautājums pašvaldībai. kāpēc stāvlaukumam pretim Biskvītam nav nekādu ierobežojumu,braucot jau 9:00 no rīta ,lai noparkotu auto stāvlaukumā un ietu savās darīšanās pa veikaliem nav vairs NEVIENAS brīvas vietas,izskatās,ka tas stāvlaukums vismaz 80% ir paredzēts tiem kas atstāj savus auto un tālāk dodas uz vilcienu/autobusu lai dotos uz Rīgu utt. kāpēc pašvaldība nevarētu uzlikt zīmi,sakārtot šo stāvlaukuma jautājumu,izveidot kaut kādus ierobežojumus.
un tiem kas noparko tur savus auto uz visu dienu,lai parko otrā pusē sliedēm uz Stacijas ielas,tur vietas pietiekami.

Administrācija
 - 2016-12-14 14:54
Labdien, Gustavito!

Stāvlaukums pretī kafejnīcai „Mr.Biskvīts” pie Siguldas dzelzceļa stacijas ir publiski pieejams privātīpašums un pašvaldība tajā nevar regulēt auto novietošanu.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Māris
 - 2016-12-15 01:05
Visu nevar panākt ar ierobežojumiem, skaidrs ir viens- stāvlaukumu centrā nepietiek,automašīnu skaits tikai pieaugs. Šobrīd gan es neliktu mašīnu uz Stacijas ielas- baidos par vandāļiem. Taču Gustavito teiktajā ir ideja- vajag izbūvēt stāvvietu starp Stacijas ielu un nožogoto dzelzceļa teritoriju posmā starp abām gājēju pārejām dzelzceļam. Tagad tur nekā nav, daži koki, krūmi un nekopts zālājs, vajadzīgs asfalta vai bruģa klājums, daži apgaismes stabi un dažas kameras. Tad tie, kas brauc no tās dzelzceļa puses, varētu atslogot centru, nebūtu jāšķerso dzelzceļš, noslogojot pārbraktuves.
Māris
 - 2016-12-15 01:12
Ir stāvlaukums pie tirgus, taču liekas, ka tāds nepieskatīts. Varbūt tā labiekārtošana un paplašināšana, kā arī informatīva kampaņa par vietām, kur novietot mašīnas varētu atslogot centru un Ausēkļa ielas apkārtni no pārmērīga novietoto automašīnu daudzuma.
Un nevajag pelt tos, kas Rīgā strādā, viņi ienes nodokļus Siguldas novadā. Nebūtu tā Rīga tik tuvu, ko gan mēs iesāktu, būtu nopietnas problēmas
Atbilde: Māris
Administrācija
 - 2016-12-15 10:03
Labdien, Māri!

Paldies par Jūsu ierosinājumiem!
Auto stāvlaukums pie Siguldas tirgus ir privātīpašums. Aicinām iedzīvotājus izmantot plašo un labiekārtoto stāvlaukumu pie pašvaldības Pakalpojumu centra Raiņa ielā 3, savukārt nākamgad – pēc Siguldas novada Kultūras centra rekonstrukcijas, būs pieejams arī labiekārtots blakus esošais stāvlaukums.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020