×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Siguldas ietves!
Alīsija
2017-01-19
Siguldieši, esiet uzmanīgi- uz ietvēm ir ledus...Kas kaisa nav. Žēl, ka Sigulda norauj... Vainīgo nav, jo sētnieku (pat to dažu, kas bija) arī nav.

Administrācija
 - 2017-01-19 09:07
Labdien, Alīsija!

Šobrīd pašvaldības teritoriju uzturēšanu un kopšanu veic SIA „DGR serviss”, kas nodrošina sētniekus ietvju tīrīšanai. Aicinām iedzīvotājus pārvietoties uzmanīgi, ņemot vērā, ka atkušņa laikā ietves var būt īpaši slidenas.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Septiņi
 - 2017-01-19 11:47
Kā joki! Jeb kā daži zemnieki - Siguldā iestājusies dabas katastrofa - ZIEMA!
Un ir sniegs un ir ledus....
Vajadzētu ģerbties atbilstoši - zābaki, kas tik ļoti neslīd, siltas cepures. Ka kādam neienāk prātā meklēt vainīgo nosalušai ausij un tādam pašam kājas mazajam pirkstiņam...
Visiem skaidrs, ka mašīnām vajag ziemas riepas, nez kāpēc tāpat neapģērbj savas pēdiņas...
Atbilde: Septiņi
Alīsija
 - 2017-01-19 12:27
Ar manām pēdiņām viss kārtībā, arī zābaciņiem zolītes stingras... Tikai ar to par maz, lai slidinātos. Tas laikam saucās- šipus vajag! Iespējams un arī cerams, ka tagad ir kas mainījies, bet no rīta.....
Atbilde: Septiņi
Septiņi
 - 2017-01-19 13:33
Alīsij - un ko darīt man? Man riebjas smiltis, kas uz sniega. Gan tāpēc, ka nepatīk kā izskatās, gan tāpēc, ka piešmucē māju, gan tāpēc ka nepatīk kā šņirkst zem kājām... Man patīk brist, man patīk vilkt ragavas, man patīk daudz sniega. Arī ar mašīnu slidināties... Bet es tak tāpēc neprasu man to visu nodrošināt!
Ietves ir noraktas pārsvarā visur. Ir arī tādi laikapstākļi, kad nober smilti, tai uzlīst lietus un vienalga slīd. ZIEMA!!!!
Ābeļdārza iedzīvotāja
 - 2017-01-29 19:38
Lieliski! Varbūt, lai iegriežas arī "Ābeļdārzā" un nokaisa ielas, jo ietvju mums nav un izskatās, nekad arī nebūs. Tā pat arī apgaismojums.

Ā, un paldies par nesazvanāmo numuru, kur zvanīt un pieteikt, ja kādas neizbraucamas ielas. Pat 1188 nespēj Siguldas mājas lapā atrast kontaktus personai, kas atbild par sniega tīrīšanu, ceļu kaisīšanu. Kur tad zvanīt? Bet lāāābs, ar numuru, kuru neviens neceļ - nav sūdzību, nav problēmu. Atbrauciet reiz līdz Helmaņu ielai un izbaudiet! Sigulda tiešām aizrauj - auto hadeni un gājējus no kājām. Labi būtu redzēt, kur krist, bet gaismas jau arī te nav. Uz priekšu!

Izskatās, ka sūdzības un ierosinajumi iekrīt tukšumā - tāds "nolemts" ciemats, ar nodokļiem kā pilsētas centrā. Jauki.

Varbūt kāds no Domes var pārvākties uz "Ābeļdārzu", m???
Atbilde: Ābeļdārza iedzīvotāja
Administrācija
 - 2017-01-30 12:20
Labdien, Ābeļdārza iedzīvotāja!

Šogad tiks izstrādāts Helmaņa ielas pārbūves projekts, prasībās projektētājam pašvaldība ietvērusi pilnīgāka ielu apgaismojuma, kā arī gājēju ietvju izveidi.
Siguldas novadā ielas un ceļi ziemā tiek tīrīti atbilstoši ielu un ceļu uzturēšanas klasei.
Pašvaldības bezmaksas tālrunis 80000388, pa kuru informēt par problēmsituācijām uz ielām un ceļiem, sazvanāms darba dienās no plkst.8.00 līdz 17.00 (pirmdien, ceturtdien līdz plkst.18.00), bet sestdienās no plkst.9.00 līdz 12.00.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi