×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Veikals Rīgas ielā 2
Kristaps
2017-01-27
Par mazumtirdzniecības veikala jaunbūves ieceri Rīgas ielā 2 – https://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/13155/comm

Kādā brīnišķīgā laikā dzīvojam – siguldieši alkst pēc pilsētas attīstības un "vides sakārtošanas" un vēlas, lai tiktu uzbūvēts vēl viens pārtikas veikals tādēļ, ka pašlaik esošajos nepatika akcijas preces cena. Mjā. Ja nav zināmas alternatīvas, tad iesaku aizstaigāt turpat blakus līdz gastronomam, un dažas minūšu attālumā ir gan Rimi Šokolādē, gan Supernetto, otrā virzienā var atrast Maximu, ja vajag vēl kādu variantu.

Lūdzu, padomājiet plašāk, padomājiet par rītdienu pilsētā!

Šogad tiks nolīdzināts parciņš ar "nevērtīgajiem" kokiem pie stacijas laukuma un sāks būvēt brūno "Kropotkina galeriju", kas arī būs tirdzniecības centrs. Tuvāko gadu laikā pie šīs pašas Rīgas ielas pļavā pretī Šokolādei sāks būvēt vēl vienu tirdzniecības centru. Tā ir ar to konkurences trūkumu. Kurā brīdī tādas pilsētas attīstības kļūs par daudz? Nost jau neko no tā vairs nejauks.

Ja mērķis ir varēt aiziet uz veikalu pēc maizes pidžamā, tad mūs sagaida bēdīga nākotne.

Ketija
 - 2017-01-27 10:23
Man šķiet, ka ja mēs tomēr dzīvojam pilsētā, mēs esam izvēlējušies dzīvot pilsētā. Man patīk, ka ar bērniem varu "pidžamā" aiziet uz veikalu, man patīk, ka varu izvēlēties starp "Maximu", "Rimi" un arī "Top". Ja šāda rosīga vide nebūtu domāta man, es izvēlētos dzīvot laukos, kaut netālos - Līgatnē, Allažos, Turaidā.
Kristap, ja Tu neesi gatavs dzīvot pilsētā, tad varbūt ir jāpadomā par vides maiņu, nevis jāprotestē pret to, ka pilsētā ir veikali. Un Sigulda jau nudien nav tā pilsēta, kurā varētu sūdzēties par zaļuma un dabas klātbūtnes trūkumu.
Septiņi
 - 2017-01-27 15:44
Protams, ka man patīk, ka būvē. Bet tad, ja tas, kas uzbūvēts, tiek arī izmantots. Siguldā gan neredzu neko, kas uzbūvēts un netiek izmantots... Nerunāju par dažām privātmājām, kuras netiek pabeigtas. Jo vairāk iedzīvotāju, jo vairāk veikalu, tas tažu tikai normāli. Man kā ātram cilvēkam ir traucējoši, ja jāstāv rindās, šobrīd tādas ir visos lielveikalos.Ko lai dara - es priecājos, ka dzīves līmenis aug. Kamēr nebūvē Gaujas nac.parkā - viss ir labi!
Minks
 - 2017-01-27 19:45
Tu laikam sen neesi mēģinājis brīvdienās vai vakaros iekļūt kādā no veikaliem. Man, piemēram, nepatīk tā burzma, tas, ka nav auto kur nolikt ne Rimi, ne Elvi.
Maxima mani neinteresē.
Tops ir kaut kas pa vidu. Un ja jauns, tad attiecīgi arī smuks no iekšpuses (ne tā kā daži mazveikali). Skaidrs, ka jauns veikals liks paskatīties uz sevi un savu piedāvājumu arī citiem. Beigās vēl ieguvēji būsim mēs-jo mazāks monopols, jo labāk pircējiem! Lielo hipermārketu es negribētu centrā, bet mazveikals der. Un, ja tā padomā, viens lielveikals tuvumā ar derētu. Ir jāatīstās. Mežā dzīvot neesam vairs gatavi.

Pasākumi