Svētdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +18.6℃, DR vējš 5.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

TAUTAS PANORĀMA
Reinis Ādamsons
2017-04-18
Labdien, www.sigulda.lv administrācija!

Latvijas sabiedriskie mediji (www.lsm.lv) pirms kāda laika uzsāka projektu ‘’Tautas Panorāma’’, sadarbībā ar LTV1 žurnālistu komandu, kura apbraukā visus 119 novadus un pašvaldības, lai uzklausītu iedzīvotāju viedokļus par to kas tiem rūp, kas notiek novados, ko varētu ieteikt savām pašvaldībām u.t.t. Ļoti labs projekts, lai vecinātu sabiedrības iesaisti pašvaldībā notiekošajos procesos un pirmkārt uzklausītu iedzīvotāju viedokļus.

Žēl, ka Jūs, kā Siguldas novada pašvaldības galvenais elektroniskās informācijas aprites rīks neuzskatījāt par svarīgu informēt sabiedrību par šādām LSM.lv aktivitātēm, kuras notika plkst. 17:00, 12.04.2017., pie stacijas laukuma, kur Siguldas novada iedzīvotāji varēja izteikt savu viedokli par pilsētā un pašvaldībā notiekošo.

Ņemsim par piemēru daudzas citas pašvaldības, kā piemēram - Tukuma novadu, Dundagas novadu, Kandavas novadu un daudzus citus, kuri informēja par šo aktivitāti un vēlāk publiskoja savās web., vietnēs sekojošu informāciju vai nu no: http://www.lsm.lv/lv/tautas-panorama/novads/siguldas

Kā arī mūsu pašvaldība aktīvi komunicē ar novada iedzīvotājiem Jūsu www.facebook.com sociālā medija vietnē ar Pašvaldības lapām Siguldas novada pašvaldība un Sigulda Aizrauj, kur būtu ļoti svarīgi un noderīgi izvietot šādu informāciju informēt un uzklausīt novadnieku viedokļus par mūsu pašvaldībā notiekošajiem procesiem, lai veicinātu uz sabiedrības interesēm vērstu jautājumu risināšanu, iesaisti.

Ar cieņu,

Reinis Ādamsons

Zane Freimane
 - 2017-04-19 10:06
Jā, par šo gan nevar nepiekrist, jo man daudz pazīstamu cilvēku arī par šo iespēju neko nezināja, tāpat kā es. Gan jau daudziem iedzīvotājiem bija, ko teikt...
Žēl, ka pašvaldība neinformē par šādām iespējām...
Administrācija
 - 2017-04-19 12:29
Labdien, Reini Ādamson un Zane Feimane!

Interneta vietnē www.sigulda.lv prioritāti tiek publicēta Siguldas novada pašvaldības un iestāžu oficiālā informācija. Pašvaldības informatīvajos resursos netiek izplatīta informācija, kas definējama kā reklāma, politiskā aģitācija vai kuras izcelsme nav pārbaudāma.
Siguldas novada pašvaldības komunikācijas princips ir tiešas, atklātas sarunas ar iedzīvotājiem, tādēļ tiek organizētas regulāras tikšanās ar iedzīvotājiem, darbojas vairākas konsultatīvās padomes un darba grupas, kurās ar saviem ieteikumiem aicināts dalīties ikkatrs novada iedzīvotājs.
Latvijas pašvaldības ir saņēmušas ieteikumus no Kultūras ministrijas darba grupas, kas izstrādā priekšlikumus jauniem mediju vidi regulējošiem normatīvajiem aktiem, kas ar laiku aizstātu likumu “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem” un “Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu”, par to, ka pašvaldību informatīvajos līdzekļos jāizvieto pašvaldības informācija.
Vēršam Jūsu uzmanību, ka Siguldas novada pašvaldība, ievērojot normatīvos regulējumus, ir viena no retajām publiskās pārvaldes iestādēm, kuras mājaslapā pieejama komentāru un diskusiju sadaļa, tāpat pašvaldības klientiem ir pieejams bezmaksas informatīvais tālrunis, kā arī pašvaldības Pakalpojumu centrs ir atvērts arī sestdienās, lai iedzīvotāji varētu saņemt atbildes uz visiem aktuālajiem jautājumiem.

Ar cieņu www.sigulda.lv administratore Anda Zālmane
Atbilde: Administrācija
Reinis Ādamsons
 - 2017-05-24 17:14
Labdien, www.sigulda.lv administratore Anda Zālmane

Jūs pati šīs glupības izdomājāt vai Jums kāds un kurš lika to rakstīt? Pirms Jūs, ko tādu rakstiet, ļoti ieteiktu Jums vispirms iepazīstieties ar savu www.sigulda.lv saimniecību un pārskatīt savu saturu, ko tur publicējat!

Manuprāt, Siguldas novada domei un administrācijas bezkaunībai nu jau vairs nav robežas. Es ļoti labi zini un nešaubos, ka Jūsu rokas kustina un lai Jūs saglabātu savu darba vietu Jums liek šādas muļķības rakstīt, ieteiktu to turpmāk nedarīt!

Ar cieņu,

Reinis Ādamsons

Julija Krastina
 - 2017-04-24 09:55
Labdien! Neuzskatu, ka pašvaldībai būtu par tādam lietam jāinformē ja tas organizators nav pašvaldība. Par projektu ‘’Tautas Panorāma’’ LTV1 bez pārtraukuma informē un ja kādam tas bija ļoti aktuāli izteikties paši varēja atrast informāciju kad un kur viņi brauks lai tikties ar iedzīvotājiem. Vienīgais žēl ka siguldieši maz runā par lietam kas ir labas, bet kritizē bez pārtraukuma. Klausījos ko saka iedzīvotāji un liekas, ka viņi ļoti maz zina un vel mazāk piedalās pilsētas un pašvaldības gan pasākumos, gan aktivitātes. Viss nāk no mums pašiem un kamēr mēs gaidīsim, ka mums kāds ko piedāvās, paradis, atnesis un mūsu vieta izdarīs maz kas mainīsies mūsu ikdienā.

Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031