Svētdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Kopienas māja: izmaiņas iecerē
Maris Leja
2017-06-11
Virtuālajā bildē ar piebūvi bijušās autoostas ēkai redzama tuvredzīga apbūves blīvuma palielināšana uz stāvlaukuma rēķina, stāvvietu samazināšana. Lieciet galdā citus variantus, noteikti tādi ir!Varētu domāt, ka Siguldā iedzīvotāju un autolietotāju skaits nepalielinās un iedzīvotāji mazāk pārsēdīsies no auto Rīgas vilcienā blakusesošajā stacijā. Tā vienbrīd mums arī paziņos, ka stāvvietu trūkumu dēļ tās būs maksas! Par ērtu vidi ir jāpacīnās, ja gribat tādu nākotnē.

Administrācija
 - 2017-06-13 13:17
Labdien, Mari Leja!

Stāvlaukums pie pašvaldības Pakalpojumu centra Raiņa ielā 3 ir skatāms kopsakarībā ar šobrīd pārbūvējamo stāvlaukumu pie Kultūras centra. Jaunā stāvlaukuma projekts paredz lielāku automašīnu ietilpību, izmantojot marķētas stāvvietas.
Jūsu pieminētā attīstības vīzija Raiņa ielā 3 un piegulošajā teritorijā pirms projektēšanas un projektēšanas laikā tiks pārrunāta ar iedzīvotājiem publiskajās apspriešanās, tādējādi rodot optimālākos risinājumus, tai skaitā transporta novietošanai.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Administrācija
 - 2017-06-19 14:14
Labdien, Māri Leja!

Jūs neesat nokavējis šī projekta publisko apspriešanu. Šobrīd izstrādāta attīstības vīzija ēkai Raiņa ielā 3 un piegulošajā teritorijā. Par piedāvāto attīstības vīziju iedzīvotāji tiks aicināti uz diskusiju pirms projektēšanas, tāpat projektēšanas laikā notiks projekta publiskā apspriešana, kurā ikviens varēs izteikt savus ierosinājumus. Aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības mājaslapā.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija
Atbilde: Administrācija
Maris Leja
 - 2017-06-17 23:38
Paldies! Kā jau vairums pilsoņu savās ikdienas rūpēs un sadzīves prioritātēs, arī es esmu nokavējis apspriešanu. Tā vēlreiz nebūsim ietekmējuši savu nākotnes vides veidolu...
Maris Leja
 - 2017-06-11 09:46
Virtuālajā bildē ar piebūvi bijušās autoostas ēkai redzama tuvredzīga apbūves blīvuma palielināšana uz stāvlaukuma rēķina, stāvvietu samazināšana. Lieciet galdā citus variantus, noteikti tādi ir!

Varētu domāt, ka Siguldā iedzīvotāju un autolietotāju skaits nepalielinās un iedzīvotāji mazāk pārsēdīsies no auto Rīgas vilcienā blakusesošajā stacijā. Tā vienbrīd mums arī paziņos, ka stāvvietu trūkumu dēļ tās būs maksas! Par ērtu vidi ir jāpacīnās, ja gribat tādu nākotnē.

Pasākumi