Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +17.8℃, D vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Gājēju celiņi
Mudīte Rudzīte
2017-11-26
Man ir ierosinājums pārskatīt un pārveidot gājēju celiņu izvietojumu pie Siguldas Veselības centra jeb bijušās t.s. poliklīnikas.
Kopš tur izveidoja autostāvvietu, ērtāk ir kļuvis tikai tiem, kas brauc ar mašīnām. Gājējiem, tātad arī māmiņām ar bērnu ratiņiem u.c. ir vai nu jāizmanto autostāvvietu ejot tai pāri, vai jāšķērso ielu tur, kur nav gājēju pāreja (nākot no slimnīcas puses), vai jāiet pa zālāju.

Mudīte Rudzīte

Administrācija
 - 2017-11-26 16:27
Labdien, Mudīte Rudzīte!
Paldies par Jūsu ziņu un ierosinājumu pārskatīt gājēju celiņu infrastruktūru. Informācija ir nodota atbildīgajiem speciālistiem, un drīzumā Jūs informēsim par iespējamo risinājumu.
Ar cieņu, tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija
Administrācija
 - 2017-11-27 10:23
Labdien, Mudīte Rudzīte!
Siguldas novada pašvaldības Teritorijas attīstības pārvaldes speciālisti informē, ka patlaban notiek teritorijas attīstības plānošana Siguldas pilsētā, kuras laikā tiek izvērtēta arī gājēju ietvju un gājēju pāreju infrastruktūra Siguldas pilsētā. Telpiskās plānošanas procesā tiek vērtēti dažādi kritēriji: veikta gājēju plūsmas analīze, satiksmes intensitāte un citi parametri, kā rezultātā tiks noteiktas prioritātes gājēju ietvju izveidē, pārplānošanā un pārbūvē. Jūsu ierosinājums ir pievienots izvērtēšanai.
Ar cieņu, tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija
Zane Gatere
 - 2017-11-27 14:59
Vēl no savas puses gribu mazliet papildināt, jo nupat ir uzsākta Siguldas identitāti veidojoša tematiskā plānojuma izstrāde, kura ietvaros tiek izstrādāts arī detalizēts satiksmes infrastruktūras attīstības plāns. Tajā, balstoties gan uz esošās situācijas analīzi, gan plānoto teritoriju attīstības perspektīvu, tiks sagatavotas vadlīnijas gan jaunu gājēju pāreju izveidošanai, gan esošo gājēju pāreju optimizācijai, ņemot vērā gan iedzīvotāju, gan novada viesu gājēju, velo un auto plūsmas.
Tematiskais plānojums ietvers vadlīnijas gan ielu brauktuvju, ietvju, veloceļu, autostāvvietu, apstādījumu, labiekārtojuma zonu dizaina elementiem, gan gājēju pāreju novietojumam visas pilsētas un novada kontekstā.
Iesaistot plānošanā sabiedrību, (gan uzaicinot piedalīties darba grupās, gan dažādu ierosinājumu publiskā apspriešanā) iegūsim tādu plānojumu, kas patiesi ļaus optimizēt novada publisko vidi.

Pasākumi

       Jūlijs 2020