×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 2. maijs
Šodien sveicam: Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Diskusijas

Tēmu saraksts

Jaunā ģimnāzija
Jānis Zilvers
2018-03-01
Sveiki, Siguldas novadnieki!
Šodien piedalījos Domes sēdē, kurā ar loģisku deputātu vairākumu tika apstiprināta aizņēmuma ņemšana jaunās ģimnāzijas būvniecībai. Es un mani kolēģi bijām pret šādas naudas, aptuveni 4 000 000 eiro pārmaksu, jeb pēc diskusijām pieļaujot būvniecības kvalitātes samazināšanu ietaupīt ap 1 milj. eiro un pārmaksāt ap 3 000 000. Piekrītu daļai no eksperta argumentiem https://www.sigulda.lv/upload/File/Pielikums_zi%C5%86ojums.pdf
un būtu balsojis par kredītu, ja projekta izmaksu pieaugums pret plānotajām izmaksām sasniegtu daudzmaz loģiskus15-20%, nevis pāri 50%! Iesaku noskatīties 1.marta Domes sēdi no 20:00 https://www.sigulda.lv/public/lat/pasvaldiba/domes_sedes/
mani komentāri 29:20 līdz 32:20 un no 45:30 līdz 47:30
Protams ļoti grūti dot konstruktīvus priekšlikumus, ja deputātiem nav pieejama kaut minimāla darbam nepieciešamā informācija (eksperta ziņojumu saņēmu 3 stundas pirms sēdes, kurā tiek spriests tik svarīgs jautājums!)
Arī tagad, jau vēlā vakarā, nevaru beigt domāt par iespējamiem risinājumiem un viens nupat ienāca prātā!
Varbūt mēs, siguldieši, varam pusotru mācību gadu samierināties ar neērtībām un ietaupīt vismaz 1 000 000 eiro?
Tātad pārtraucam iepirkumu un izsludinām jaunu, nemainot projektu, bet gan darbu izpildes termiņu samazinot uz pusi un ļaujot būvniekiem strādāt vienlaicīgi visā objektā.
Ieguvumi:
- ļoti ievērojams finanšu ietaupījums
- bērniem nebūs jāmācās tiešā būvlaukuma tuvumā - drošība!
- jaunajā ģimnāzijā ievāksimies 1,5 gadus ātrāk.
Kur tikmēr mācīsies Siguldas pilsētas vidusskolas bērni?
Savā nākamajā ēkā - tagadējā ģimnāzijas, tikai otrajā maiņā.
p.s. Es un mani vienaudži, kopā pāri par 1100 skolniekiem mācījāmies Siguldas 1. vidusskolas ēka divās maiņās un arī toreiz Latvijas mērogā tik un tā bijām viena no labākajām skolām.
Novadnieki, vai varam arī ietaupīt?

Ar cieņu
Siguldas novada Domes deputāts
Jānis Zilvers


Administrācija
 - 2018-03-02 13:16
Labdien!
Lai informētu iedzīvotājus par Siguldas Valsts ģimnāzijas mācību korpusa būvniecību un skolas ēkas Ata Kronvalda ielā 7 pārbūvi, kā arī skaidrotu citu alternatīvu iespējas, aicinām ikvienu interesentu uz konstruktīvu sarunu klātienē, kas notiks 7.martā plkst.18.00 Siguldas Valsts ģimnāzijas aktu zālē.
Ar cieņu
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi