Ceturtdiena, 9. jūlijs
Šodien sveicam: Zaiga, Asne, Asna
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, D vējš 2.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Serpentīna ceļš..
Sandra Klavina
2018-05-14
Smalkais, steigā izveidotais Serpentīna ceļš, kas protams bija kārtējais EU projektu naudas atmazgāšanas veids, tagad stāv ar šķībiem vārtiem aiztaisīts ciet, aktīvajā vasaras sezonā.. Un izskatās, ka tuvākajā laikā jau arī nekas nenotiks, jo visticamāk, ka jauns projekts jau nav, lai neloģisko Serpentīnu salabotu.. Tik vien bija, kā izlielīties un sabildēties smuki, lai varētu plānot atkal nākamo lielīšanās projektu..

Administrācija
 - 2018-05-23 13:11
Labdien!
Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti informē, ka neilgi pēc jaunizbūvētā ceļa nodošanas ekspluatācijā Dabas aizsardzības pārvalde konstatēja objekta projektētāja un būvnieka pieļautās kļūdas, par ko saskaņā ar līguma nosacījumiem būvdarbu veicējam SIA „Ventars” tika sagatavots apsekošanas un defektu noteikšanas akts.
Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Dabas aizsardzības pārvaldi un SIA „Ventars” noteiktā garantijas termiņa laikā būvniekam uz sava rēķina jānodrošina konstatēto nepilnību – takas seguma iesēdumi, nogāžu nostiprināšanas defekti, norobežojumu un koka laipu deformācija, notekūdeņu sistēmas izskalojumi – novēršana.
Diemžēl līdz šim Dabas aizsardzības pārvaldes tiešā komunikācija ar SIA „Ventars”, nedz arī mediju iesaistīšanās nav rezultējusies ar konstatēto darbu izpildes nepilnību novēršanu. SIA „Ventars”, kas veicis Siguldas serpentīna ceļa projektēšanu un būvniecību, neveic līguma saistību izpildi garantijas laikā.
Lai nodrošinātu, ka izbūvētais kājāmgājēju serpentīna ceļš Siguldā atkal ir pieejams dabas tūristiem un Gaujas Nacionālā parka viesiem, Dabas aizsardzības pārvalde sludinās jaunu iepirkumu, ar kura palīdzību piesaistīs citus būvniekus atklāto defektu novēršanai. Veicamie darbi: bruģakmens iesēdumu likvidēšana, nogāžu nostiprināšana, notekūdeņu sistēmas sakārtošana, izskalojuma likvidēšana un koka platformu izlīmeņošana.
Izdevumus par defektu novēršanu sākotnēji segts Dabas aizsardzības pārvalde no saviem līdzekļiem, taču pēc tam tiks gatavots pieteikums SIA „Ventars” līdzekļu atmaksai. Dabas aizsardzības pārvalde cer uz SIA „Ventars” godprātīgu rīcību šo līdzekļu atmaksai, lai šī jautājuma risināšana nebūtu jākārto ar tiesas starpniecību.
Ar cieņu
Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv administrācija

Pasākumi

       Jūlijs 2020