Ceturtdiena, 16. jūlijs
Šodien sveicam: Hermīne, Estere, Liepa
Laika ziņas: Sigulda +21.4℃, ZR vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Diskusijas

Tēmu saraksts

Suņu vizītkartes
Aivars Ķiploks
2019-02-28
Es gribētu pateikties SIA „Hagberg”, kas apsaimnieko mūsu pilsētas ietves. Pat meža taciņas Satezeles un Paradīzes kalnā ir ziemā iztīrītas un sabērtas smiltis. Paldies par labi padarītu darbu.
Es (un ne tikai) noteikti vēlētos, lai viņi savāktu arī suņu sūdus!!! Jā, jā savāktu un....noliktu pie to savu mīluļu īpašnieku durvīm, kam vai nu rokas, vai prāts par īsu, un nevar savākt fackas maisiņā vai arī suni novest nost no taciņas. Laikam tāda tagad zīmēšanās mode: „Skat, kādu skaistu rengāli manējais nolika”!

Administrācija
 - 2019-02-28 15:07
Labdien!

Viens no SIA „Hagberg” teritorijas kopšanas un uzturēšanas pienākumiem ir veloceliņu, ietvju, ielu nomaļu (1 metra platumā) laukumu un citu teritoriju, kas veidota no cietā seguma, ikdienas attīrīšana no organiskajiem atkritumiem. Ņemot vērā, ka daļu no organiskajiem atkritumiem līdz šim ir klājusi sniega sega, tos nav bijis iespējams savākt. Savukārt suņu saimnieku pienākums ir savākt ekskrementus aiz saviem mīluļiem. Pašvaldības policija ir informēta un pievērsīs pastiprinātu uzmanību suņu staidzinātājiem.
Inita Irbe
 - 2019-02-28 18:12
Es būtu divkārt pateicīga, ka arī divkājainie, kuri iet pa Jušu taku, savas čupas ( kuras diemžēl ir vēl lielākas) pa celiņa malām ( nav pat 3 metrus paiets, ) arī savāktu maisiņos. No domes puses vai no attiecīgās organizācijas , kas par to atbild, būtu jauki, ja būtu tualetes pirms šīs takas!!! ( pils pusē vai pie ieejas no policijas puses.
Par suni atbild saimnieks, bet kas atbild par tiem cilvēkiem, kuri izvēlas savas dabiskās vajadzības kārtot mežā???
Atbilde: Inita Irbe
Administrācija
 - 2019-03-01 09:54
Labdien!
Suņu ekskrementus var utilizēt jebkurā atkritumu urnā – tās pieejamas gan Jušu takas sākumā, pils kompleksa teritorijā, gan pie Valsts policijas Siguldas iecirkņa, kur iekārtota atpūtas vieta ar soliņiem.
Savukārt publiski pieejamas labierīcības Jušu takas apkaimē pieejamas Siguldas pils kompleksā.

Pasākumi

       Jūlijs 2020